Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Posiadam karte dźwiękową/muzyczną , Creative sb1070 audigy. Problem z nią jest taki, że potrafi zniekształcać dźwięk , czyli przedłuża go, czasem przerywa na chwile, wszystko się dzieje jak cokolwiek jest robione na komputerze,nawet głupie przeglądanie internetu, przy odtwarzaniu muzyki(odtwarzacz , yt). Wcześniej posiadałem troche już zużytą karte Creative sb 0570 , i problem był taki sam , sądziłem że to wina tej karty , dlatego kupiłem nową (sb1070),lecz problem nadal występuje. Sprawdzałem działania karty na dwóch slotach PCI, lecz jest to samo. Sterowniki są najnowsze , aktualizowane przez Creative Software AutoUpdate. Nadmienię , że na integrze wszystko jest w porządku.

 

cpu intel core 2 Quad Q6600

gpu amd ati radeon hd 6790

hdd 320gb WD

słuchawki Creative Fatal1ty MKII

 

Link to post
Share on other sites

Wymieniłeś kartę badziewną na posiadającą ten sam układ ale jeszcze gorszą.

 

Jaki masz system operacyjny?

 

Spróbuj zainstalować SB P17X Series Support Pack 2.7.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nic takiego nie ma prawa wystepowac - to bledy systemu

odinstaluj wszystko i wyczysc wina bo sie wali a Ty bedziesz wymienial sprzety na daremno

 

swoja drogą sprzet "okrutny" ;)

 

w odtwarzaczu wybierz urzadzenie wlasciwe a nie kodeki microsoft - przykladowo winamp (znaczek niekonczonosci w rogu) -options- preferences - wave out

ustawienia systemu to samo

inntegre wylacz w bios i odinstaluj - wszystko odinstaluj jaki tylko smiec sie znajdzie i na czysto jeden sterownik

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

powiem  tak  mam  ta  karte  w  domu  co  prawda  w  pudełku  ale  na  win  7  x64  bez  problemu  działa   i w  dodatku  z dolaczonej plyty  mozna  zainstalowac control panel  z  visty  i  masz  jeszcze  dodatkowo  EQ dostepne  tak wiec  powodzenia  zycze w poszukiwaniu  problemu :)  na  marginesie  przyszlo mi na  mysl  stare  powiedzenie  diabeł  tkwi  w  szczegółach ;) . Co  do  win  7   to  mozna  jesli  sterowniki   do tego  systemu  sa  w  miare  stare  wziac  stery  do  win 8 bo  dzialaja

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...