Skocz do zawartości

Assassin's Creed III - wasze wrażenia.


Recommended Posts

Wczoraj skończyłem. Gra bardzo przyjemna fabuła, klimat nie wspominając nawet o skakaniu po drzewach i bitwach morskich - super. Oczywiście jest parę denerwujących elementów ale nie warto o tym wspominać. 

Czy po zakończeniu rozgrywki (główna fabuła) jest możliwość dokończenia zadań dodatkowych? Po skończonej grze nie wytrzymałem oglądania przez pół godziny napisów i wyłączyłem grę w menadżerze zadań, po ponownym wczytaniu mam z powrotem ostatnią sekwencję przed końcem. Teraz nie wiem czy "obejrzenie" napisów do końca coś zmieni, czy to po prostu koniec i nie można wrócić do pozostałych zajęć?    

Link to post
Share on other sites
Widziałem na YT AC3 na tym APU w 800x600 i wszystkimi ustawieniami na normal i było ok 40 klatek ze sporymi dropami, więc w wyższej rozdzielczości i ze zwiększonymi detalami jakoś nie widzę komfortowej gry, chociaż oczywiście komfort grania to pojęcie wyjątkowo subiektywne.

To co mam nagrać film byś uwierzył?? Lub wpadnij do mnie to zobaczysz :) Nie będę się kłócił,bo to nie ma sensu,nie raz nie dwa tego typu tematy były zakładane.Nie jestem funboyem AMD,i nie pisze tego tylko dlatego żeby sobie wmawiać jaki to dobry procesor czy tym podobne. Po prostu wiem jakie mam ustawienia i jak gra mi śmiga.Laikiem w temacie nie jestem bo już nie takie sprzęty posiadałem i coś o tym wiem.Zapraszam do mnie zweryfikujesz moje odpowiedzi jak sam zobaczysz :)

Edytowane przez Igoruss
ortografia
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

bo u mnie w Bostonie łapie dropy do ok 32-35fps'ów.

 

:o  Ja nigdy nie mam mniej niż 45kl ale to już w naprawdę ekstremalnych momentach, na kilka sekund znalazłem, jak celowo szukałem miejsca, żeby zobaczyć jaki temp na karcie będę miał maksymalny. Podczas normalnej rozgrywki praktycznie cały czas 60.

Link to post
Share on other sites

Czy po zakończeniu rozgrywki (główna fabuła) jest możliwość dokończenia zadań dodatkowych? Po skończonej grze nie wytrzymałem oglądania przez pół godziny napisów i wyłączyłem grę w menadżerze zadań, po ponownym wczytaniu mam z powrotem ostatnią sekwencję przed końcem. Teraz nie wiem czy "obejrzenie" napisów do końca coś zmieni, czy to po prostu koniec i nie można wrócić do pozostałych zajęć?

 

 

musisz obejrzeć napisy do końca :) też tak wyłączyłem grę lecz musiałem się przekonać czy da się dalej grać . właczyłem zakończenie i osbie poszedłem na koalcje :D potem normalnie dokończyłem zadania ;) 

Link to post
Share on other sites

musisz obejrzeć napisy do końca :) też tak wyłączyłem grę lecz musiałem się przekonać czy da się dalej grać . właczyłem zakończenie i osbie poszedłem na koalcje :D potem normalnie dokończyłem zadania ;)

Dzięki, już to przebrnąłem i gram dalej. Niemniej to jest paranoja aby zmuszać ludzi do "oglądania" 25 minut (sprawdzałem z zegarkiem w ręku ;)) napisów. Co mnie za przeproszeniem interesuje np. dyrektor biura marketingu w Singapurze :/. Gra jest dobra to można przymknąć na to oko, dziwne jest tylko, że w grze można "przeskoczyć" każdą wstawkę filmową a napisów na końcu już nie.  

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...