Skocz do zawartości

560ti czy 570???


Recommended Posts

PSU da radę bez problemu, a sens takiej zamiany zależy tylko i wyłącznie od tego, za ile sprzedałbyś swoją kartę i ile musiał dopłacić. Według mnie gra nie jest warta świeczki.

Link to post
Share on other sites

jak dobrze podkręcisz swojego to będzie prawie jak gtx 570

tutaj porównanie dwóch kart:

http://www.hwcompare.com/8999/geforce-gtx-560-ti-vs-geforce-gtx-570/

hd7850 nie zobaczysz różnicy żadnej a przy grach które wykorzystują PhysiX to się może okazać że będzie gorzej,co do hd 7870

też bym się nie spodziewał kokosów:

http://www.hwcompare.com/12209/geforce-gtx-560-ti-vs-radeon-hd-7870/

Moje zdanie gra nie warta świeczki,lepiej zostań z tym co masz i zbierać na coś mocniejszego.

Link to post
Share on other sites
570 nie jest jakoś specjalnie wybitna anni pod względem wydajności ani energooszczędności na dzien dzisiejszy. Trzymaj kasę i odłóz na 7870 albo 7950 wtedy dopiero poczujesz róznicę w wydajności.

Zamiana na 7870 też nie warta świeczki dopiero jak kolega pisał wyżej 7950 i wtedy poczujesz sprzęt nowego generacji że tak powiem.

 

Ciężko podkręca się coś, co się sprzedało... 

Zwracam honor,zrozumiałem trochę inaczej,dziwnie sformułował zdanie a ja jeszcze dziwniej odebrałem ;-)

Tak czy inaczej tym bardziej z gtx 570 soc niema sensu sie pakować napewno w 7870.

Link to post
Share on other sites
moją 560ti za 550 sprzedałem a 570 mam za 500zł tylko chodzi o to czy mam ją sprzedać dalej czy zostawić po prostu czy warto bo może w tej cenie ok 600zł jest coś lepszego niż 570

 

 

Jeśli możesz dostać GTX 570 w kwocie 500zł to jest to dobra oferta tym bardziej że po niewielkim OC masz wydajność GTX 580 stock więc jak by co zapas jest :menda: Oczywiście w kwocie 600zł możesz kupić inną nowa kartę graficzną,ale niekoniecznie będzie ona wydajniejsza ;)

Link to post
Share on other sites

Przyzwoity zasilacz jest otworzyć obudowę żeby nagle zdziwienia nie było że jest 110 stopni, zainstalować MSI Afterburner ustawić na 80 % obroty wentylatora i podnosić zegary najpierw dla GPU co 10 MHz i testować w wymagającej grze czy benchmarku, monitorując temperatury, gdy znajdziesz max zegary to samo robisz z GDDR, żadna większa filozofia, tylko zyskać większą wydajność w grach można :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...