Skocz do zawartości

Recommended Posts

Złożyłem pare dni temu komputer z dyskiem WD 1TB blue (ezex) kiedy dysk jest pod obciążeniem np gram jakieś gry to zaczyna piszczeć i pojawiają się paski na ekranie które lecą w góre i w dół są tak jakby przezroczyste. A może to wina grafiki? Prosze o pomoc.

Link to post
Share on other sites

i5 2550k

sapphire 7850

forton hexa 500w

msi z77 g43

corsair 8GB

samsung syncmaster 940BW 19cali

jak gram w lol'a to nic sie nie dzieje a siostrze simsy 3 zainstalowałem i wtedy zaczyna piszczeć.

może źle podłaczyłem tą karte bo sam składalem pierwszy raz komputer. Podłaczylem ją 6pinowym złączem czy jeszcze gdzieś coś trzeba było podpiąć?

Edytowane przez areks90
Link to post
Share on other sites

podczas instalacji wszystko dobrze bylo dopiero jak sie włączają pokazówki przed menu gry w simsach są tam jakieś animacje tych miasteczek itp i wtedy słychać różne piski i latają przezroczyste paski. trzeba sciągać directX nowego czy to wszystko jest w sterownikach karty graficznej?

Edytowane przez areks90
Link to post
Share on other sites

A mogłeś podczas instalacji dysku poruszyć jakoś kartą graficzną? Może wyjmij ją z gniazda i włóż jeszcze raz? (oczywiście przy odpiętym kablu z zasilacza)

 

Czy, jak zdjąłeś panel obudowy i przykładasz ucho do dysku, karty graficznej, płyty głównej etc - jesteś w stanie w 100% powiedzieć, co piszczy?

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Te piski to na 90% cewki na karcie graficznej i to sie nierzadko zdarza natomiast latające paski to już jest niepokojąca sprawa-spróbuj podłączyć karte do monitora z wyjścia hdmi przez przejściówke hdmi na dvi, którą powinieneś dostać razem z kartą.

Link to post
Share on other sites

Można zareklamować towar u ich partnera czy tylko w siedzibie w Krakowie? U mnie w mieście niby jest jakiś tam ich partner czytaj punkt odbioru towaru.

Sprawa pisku to będą te cewki a paski na ekranie to od czego mogą być?

Edytowane przez areks90
Link to post
Share on other sites

Na starym kompie z tym monitorem żadnych problemów nie miałem nigdy wiec raczej monitor sprawny.

Jest jeszcze jeden problem. Filmy zacinają się po kilku minutach, wszystko staje w miejscu alt+tab i na pulpicie  żadnych ikon i zawiesza sie... co tym razem jest popsute...

Edytowane przez areks90
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...