Skocz do zawartości

asrock 990fx extreme 3 nie czyta geforca


Recommended Posts

witam otóż mam problem że płyta asrock 990fx extreme 3 nie czyta mi geforca gtx 560ti...tzn wszystko śmigało aż ostatnio 3 dni temu chciałem uaktualnić sterowniki grafiki najnowsze ze strony nvidia i wtedy podczas instalacji czarny ekran i tak zostało.. wsadzałem gts 250 i to samo na radeonie 6950 i 7770 wszystko działa normalnie ... postawiłem świeży system i ciągle to samo zrobiłem reset bosu zworką i baterią i nic ciągle to samo... moja gtx 560ti w innych komputerach działa normalnie coś mam ze sprzętem tylko nie wiem co

 

płyta asrock 990fx extreme 3

procesor fx 8120

ram 2x4gb kingston hyperx predator 1866mhz

zasilacz bequite streight power e9 500w

 

proszę o pomoc bo już nie wyrabiam

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Generalnie nie mam już pomysłów. Jeśli zresetowałeś bios zworką, karta działa na innym pececie to moim zdaniem może być coś nie tak z Twoja płytą główną. Spróbuj może na niej jeszcze innego GeForce, pożyczonego od kogoś ale myślę, ze to nie da rozwiązania i będziesz musiał oddać płytę do serwisu.

Link to post
Share on other sites

Gdyby to było coś z kompatybilnością sterownika 310.90 to problem nie występował by na starszych jego wersjach. Do tego jeśli problem występuje na świeżej instalacji systemu bez instalacji sterownika to nie ma co winić za to Nvidii i ich 310.90.

 

Sprawdź działanie na ubuntu, jak będzie to samo to masz uszkodzony sprzęt.

Link to post
Share on other sites

dziś kolega wleci z systemem także wydaję mi się że winna jest płyta główna



SUKCES !!! zrobiłęm downgrade biosu/uefi i o dziwo geforce wstalo... po ponownej aktualizacji uefi do najwyższej wersji również wszystko ok zainstalowałem nowe sterowniki nvidi i działa wszystko!!!! dzieki chlopaki za pomoc myśle że rozwiązanie może pomóc komuś p.s sam na to wpadłem:) pozdrawiam i do zamknięcia temat

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...