Skocz do zawartości

gtx 560ti po wgraniu sterów 310.90 kom nie włacza się


Recommended Posts

Witam posiadam Gtx 560ti gogabyte oc i po wczorajszej aktualizjacji sterowników ze strony producenta  http://www.nvidia.pl/object/win8-win7-winvista-64bit-310.90-whql-driver-pl.html

 

komputer sie włacza ake nie wyświetla obrazu tzn w słuchawkach słyszę sygnał windowsa (zapraszamy) ale obrazu brak monitor zachowuję się jak by był włączony... tylko czarny ekran macie koledzy jakieś rady co do tej sytułacji???

Link to post
Share on other sites

Jeżeli obraz znika dopiero w Windowsie (czyt. po załączeniu sterownika) to tryb awaryjny, odinstalowanie sterownika, wgranie starszej wersji.

 

Jeżeli obraz nie pojawia się nawet na POST to problem leży po stronie karty, monitora, ew złego podłączenia. 

Link to post
Share on other sites

kurde po stronie karty hmm ona jest w sumie nowa i nie wydaje mi sie żeby coś z nią było podłączenie jest na 100% ok monitor także 22 cale nowy acer( ale wiadomo to tylko acer..) ok 16 bede miał inny monitor i grafike także podziele się opinami co i jak dzięki za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

Przed chwilką zainstalowałem te stery tylko pod 32-bitowy system (mam GTX460 768mb/192bit) i działają OK. Nie mam żadnych problemów.

Edytowane przez stachoo86
Link to post
Share on other sites

A więc tak monitor acer full hd :) na dvi modelu nie pamiętam.. podłaczyłęm inny monitor i to samo czyli monitor sprawny... wsadziłęm inna grafike a mianowicie 6950 radeon i uruchomił się system i patrze a tu wszystko na czarno i ze mam nie oryginalnego windowsa ( wiec do sklepu (if you know what i mean) i mam juz aktywowanego windowsa przetestuje benchmarkiem 2011 ze sterami ati kompa i jak będzie ok wszystko wsadzę 560ti gigbyta i zobacze czy ruszy system czy nie jak nie to wina grafiki

 

 

 

awięc wsadziłem 560ti po uprzednim całkowitym usunięciu sterowników nvidi i ati i nadal nic to samo ... czyli czarny ekran więc chyba grafika sie spierniczyła prawda???

Edytowane przez MASLO19
Link to post
Share on other sites

stery odinstalowałem przed wsadzeniem 6950... w moim kompie nie działa juz 560ti ale u kolegi smiga aż miło... więc cholera wie co się stało z nią... sterowniki wszystkoe wywaliłem w cholere jasna i nic moja nie działa u mnie w kompie w innych działa ... ale inne u mnie działają , sprawdzałęm 6950 i gts 250 a na mojej czarny obraz (560ti)

 

 

może postawie na nowo system zobaczymy czy coś da

Edytowane przez MASLO19
Link to post
Share on other sites

1.  Odinstaluj stery AMD/nVidia.

2.  Zainstaluj i uruchom CCleaner i wyczyść rejestr.

3.  Zainstaluj i uruchom Driver Sweeper.

4.  Wybierz czyszczenie sterowników do karty graficznej nVidia.

5.  Po wymaganym restarcie zainstaluj najnowsze stery do swojego modelu karty graficznej.

I z ciekawości odpalił bym Linux-a Live CD, bo może rzeczywiście coś system niedomaga, gdyby na Linux-ie były problemy , znaczy coś sprzęt się "gryzie" wtedy BIOS do domyślnych ustawień.

Link to post
Share on other sites

problem jest taki a mianowicie na kartach radeona wszystko działa ze sterownikami ati wyczysciłem Driver Sweeper łacznie ati jak i nvidia ...i na czystym bez sterów systemie wkładam 6950 śmiga aż miło a  560ti jak i gts 250 nie działają.... więc mój system coś nie chce współpracować z geforcami ale teraz mam problem bo już nie mam radeona bo oddałem kumplowi także macie koledzy jakieś pomysły??( mój gtx 560ti jak i gts 250 u kumpla działają )

 

 

rozkręciłem kompa na częsci pierwsze]

 

wyciagnołem baterie od biosu zworke na reset biosu przełożyłem wymieniłem paste na procu ogólnie wyczyściłem itp mając nadzieję że to pomoże a jeszcze pamięci poprszekładałem i nic... to samo czarny ekran... więc jutro biore od znajomego radeona i formatuje kompa nic nie pozostaje bo póki co nvidia u mnie nie działa...



a więc przeinstalowałem system!!! i nadal płyta nie czyta mi kart geforce a radeony tak... więc kompletnie mi ręce opadają przed aktualizacją sterowników nvidia wszystko było ok i 560ti działał plyte mam asrock 990fx extreme 3

Edytowane przez MASLO19
Link to post
Share on other sites

efi wgrany najnowszy jeszcze przed instalacja sterowników zaraz wypale linuxa



Sukces wgralem starszą wersję uefi i odziwo ruszyły geforce :) ponowna aktualizacja uefi wgranie nowych sterów nvidia i wszystko działa:) myśle że komuś pomoże rozwiązanie takiej sytuacji:) p.s sam na to wpadłem temat do zamknięcia pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...