Skocz do zawartości

Recommended Posts

U siebie mam LG model NS70 i nie narzekam... ale koledze padł niedawno praktycznie nowy NS90. Z drugiej strony ojciec ma już parę lat jakiegoś Asusa i jest w porządku (przynajmniej nic się nie skarżył). 

 

Na to nie ma reguły, trafisz felerną sztukę to będzie felerna... 

 

Kiedyś ponad wszystkie firmy pozytywnie wybijał się Plextor, ale teraz z dawnych lat Plextorowi została tylko wysoka cena. 

Link to post
Share on other sites

Panowie jakiś pech , napęd ma około roku a już pada w połowie gwarancji :E

Czy ktoś kupował w Bino Computers w Krakowie i wie jak tam ich serwis i w ogóle gwarancja przebiega ???

 

Czy może jednak oddać jako niezgodność towaru bo żeby tak szybko padł ???

 

Objawy takie że :

Nieraz w czasie nagrywania potrafi w połowie przerwać nagrywanie z błędem .

Ale np 15 minut temu nagrałem płyte bez problemu , ale znowu problem z odczytem a raczej z otwarciem klapki , tak jakby napęd nie reagował .

Napęd SAMSUNG i jak pech kiedyś też miałem coś podobnego z innym SAMSUNGIEM :Up_to_s:

 

Więc albo czeka mnie zakup nowego napędu , albo czekać na to jak naprawią ... tylko żeby nie było tak że o przedmuchają coś tam a za tydzień znowu problem powróci .

 

Prosiłbym też o wybranie 2-3 dobrych modeli z każdego z tych 3 sklepów .

To tak na wszelki wypadek gdybym jednak wolał kupić coś nowego i lepszego niż ten SAMSUNG co mam

 

Sklepy to :

 

PC PROJEKT

 

BINO

 

WŁODIPOL

 

 

Cena tak do 100zł ( Myślałem o PIONEER i SONY )

 

Czy LiteOn iHAS 124-04-D i SONY AD-7280S są polecane dlatego że tanie ? ( oba poniżej 70zł ) .

Czy też przez to że są dobre ( w sensie że nie ma żadnych problemów przy nagrywaniu i są solidne , mało co się psują )

Link to post
Share on other sites

To dobrze wiedziec że z ew gwarancją nie będzie problemu .

 

Tylko teraz jedna kwestia , ja jednak potrzebuję napędu non stop .

Więc na czas gwarancji/naprawy potrzebuje jednak , najwyżej potem będę miał dwa i jeden odstawie do szafy ...

 

Co wybrać ???

LiteOn iHAS 124-04-D czy SONY AD-7280S

albo słyszałem cos o LG z M-Diskiem ( co to jest ?? )

Link to post
Share on other sites

Może spróbuj się z nimi dogadać o zwrot kasy? Albo tego co dostaniesz na allegro wystaw. ja tam zwykle najtańsze brałem obecnie na LG za jakieś 70PLN jadę i jestem zadowolony (nie podam modelu bo nie pamiętam).

Link to post
Share on other sites

No też bym chciał zwrot kasy , zwłaszcza że miałbym od razu na nowy napęd i bym kupił ...

Tfuuu zresztą ja i tak mam kase na nowy , poprostu nie byłbym wtedy stratny .

 

Bo w wypadku wymiany na nowy czy naprawy starego to jednak w przypadku sprzedaży na allegro to jednak trochu strace .

 

No a tak to jak się powołać żeby była możliwość zwrotu kasy ???

Na rękojmie , niezgodność towaru z umową bo psuje się już w połowie trwania gwarancji ??

Czy tez gwarancje ale z szybkim rozpatrzeniem , np zwrotu kasy albo wymiany na nowy ???

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...