Skocz do zawartości

Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez michal9999,

Recommended Posts

Czesc wszystkim!

 

Jestem nowy na forum wiec sie przedstawie :) . Nazywam sie Michal i mam 15 lat.

Szukam smartfona za ok 600zl.

Smartfon ma sluzyc glownie do surfowania po sieci, grania, ogladania filmow i sluchania muzyki  ;)

Ma miec ekran min. 4", androida na pokladzie, dwa rdzenie i w niedalekiej przyszlosci chcialbym tez sprobowac OC wiec milo by bylo jesli telefon by to bezproblemowo znosil.

Wiem ze nic nowego a zarazem dobrego w tej cenie nie znajde wiec nastawiam sie bardziej na smartfony uzywane.

Bardzo podoba mi sie LG Optimus 2X, lecz ma "tylko" 512mb ram i nie wiem czy nie jest to za malo...

W Xperi Neo V odrzuca mnie to ze ma jeden rdzen i sie bardzo(?) rysuje.

 

600zl dlatego ze mysle ze nie warto wydawac teraz 1200zl na telefon, bo lepiej chyba poczekac na dobre smartfony 4 rdzeniowe z wieksza pamiecia ram. Jak trzeba bedzie dolozy to czegos duzo lepszego to mysle ze nie bedzie to jakis problem :P

 

W domu mam tez Galaxy S, i bardziej wymagajace gry sie tna. Telefon ma byc po prostu lepszy od SGS i spelniac moje wymagania :)

 

Aha, mieszkam za granica wiec ceny sa tu troche inne niz w PL ;)

 

Pozdrawiam,

Michal

Edytowane przez michal9999
Link to post
Share on other sites

u nas mozna kupic motorole razz za okolo 800, wiec skoro mowisz ze u ciebie taniej to bierz wlasnie ja.

mega bateria, bd wyswitlacz, 2rdzeniowy procek, multi gpu power sgx540 bodajze. naprawde bardzo dobry fon

aa no i 1gb ramu bo tak jak ci sie wydaje 512 to niewystarczajaco.

Edytowane przez silentpa100r
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...