Skocz do zawartości

Recommended Posts

Powiem Ci tak.Miałem   kiedys  SS 7h dokladnie i  po 2  miesiacach   padła prawa  sluchawka i  mikrofon.Oddalem do  gwarancji.Znajomy ze  sklepu zadzwodznil ze słuchawki beda   dopiero  za  miesiąc i czy nie chce  w zamian Logitechów G35.Do dziś mu  dziękuje :).Dzwięk jest  poprostu perfekcyjny.A co do SS  nie  kupie  tego  badziewia nigdy
! ja na  twoim miejscu  brałbym Razery.

 

SS maja dzwięk jak  słuchawki z  centrum handlowego za 50 zl.

Edytowane przez majfa
Link to post
Share on other sites

Aha i dodam ze  dbam o  sprzęt.Podobno taka wada fabryczna bo  znajomy  tez  miał ten sam problem  tylko ze   mu  wymienili na  te  same bo  mieli na  stanie w   sklepie u niego tam gdzie  kupował.

 

Ale  jeżeli chodzi o dzwięk  to naprawde  jest tragiczny ;/ nie wiem  nie mialem  razerow na  glowie ale  znajomy  ma te  własnie i sobie   chwali.

Edytowane przez majfa
Link to post
Share on other sites

Aaaa moj  bład :D dzieki za  info hahaha   bo mam   myszke ta własnie i jakos tak odruchowo napisalem, chodzi mi oczywiscie o logitechy g35 :)

 

Aaaha musze  jednak dodac ze SS mialy  wielki naprawdeeee WIELKI   +  za  wygluszenie.Pieknie wygluszają dzwieki "z zewnatrz" nie raz  moja  kobita  przez to się  denerwowała :)

Edytowane przez majfa
Link to post
Share on other sites

Tyle stracić, 9h w mieście i nikt żaden sklep nawet o razerze i SS nie słyszeli, lecz wpadłem do kolegi który ma Megalodony i muszę przyznać że git słuchawki czysty dźwięk i extra mikro. Dzięki wszystkim za pomoc jednak wybiorę Megalodony :)

Edytowane przez toxicgrief
Link to post
Share on other sites

To chyba dobrze że tak trudno mi kase wydać bo jeszcze nie kupiłem. Po wielu komentarzach nie tylko w moim temacie stwierdziłem że rozejrzę się po firmie sennheiser, może macie jakieś propozycje. Większą uwagę przykładam teraz Sennheiserom PC 350.

Edytowane przez toxicgrief
Link to post
Share on other sites

Ja też dopiero co się poznaje z światem audio. Przeszedłem drogę od Razer Barracuda na 5.1 (200% kaszana, super plastikowy dźwięk w grach a muzyki słuchać się nie dało), zepsuły się. Wymieniłem na Roccat Kave - poprawa o 100%,wszystko lepsze. Solidność wykonania,dźwięk w grach ekstra,z czym zgodzę się do dzisiak. Niestety muzyka grająca na nich w dalszym ciągu była nieporozumieniem i to totalnym. Zacząłem pisać tutaj na forum,chłopaki mnie lekko naprostowali,akurat byłem przy kasie i się zaczęło. Kupiłem Xonara STX i słuchawki stereo z prawdziwego zdarzenia. Od tamtej pory jestem w innym,nowym,lepszym świecie. Mniej gram,więcej siedzę i słucham muzy. Jest jeden użytkownik,zresztą obecny w tej dyskusji,który mi pomógł dograć spwę,za co dziękuję:) Z każdym dniem odkrywam teraz coś nowego. W grachjest wypas do tego stopnia że np Anno2070 zawieszam się na słuchaniu świata, Hotline Miami zmiażdżyło mi emocje, BF3 też elegancko. Jest tylko jedna warta wspomnienia kwestia- wpadłem w temat,i widzę że to dopiero początek. Można przepaść w tym świecie na dobre.

Link to post
Share on other sites

Patrz na to: http://www.klub.audiostereo.pl/artykuly/dac-audiotrak-maya-u5-art293.html jest to pierwsza z brzegu w miare sensownie wygladająca mini recenzja tego sprzętu. Opisujący raczej nie ma super wrażeń związanych z tym DACiem i wspomina o niewiele droższych, ale o wiele lepszych opcjach. Sam nie wiem jak się to ma do rzeczy, poczytaj i się zastanów.. Bo z tym audio, jak w moim przypadku, może być u Ciebie tak, że jak już zaczniesz to nie będziesz chciał skończyć tego ulepszać.

Edytowane przez kosq83
Link to post
Share on other sites

tak  musze  przyznac ze  zalmany  maja  najlepsze  mikrofony   jakie mialem okazje uzywac.Aaaa  i co do   sluchawek  zalman  theatre 5.1  jakos tak  sie zwaly tez  byly  naprawde dobre pod wzgeldem jakosci dzwieku, kiepsko z  wykonaniem  rozpadly  sie  po  roku ;/

Link to post
Share on other sites

Jak dojdą, a zapewne jutro kurier przyjedzie to podzielę się z wami wrażeniami



Nie spodziewałem się aż tak dobrej jakości dźwięku, na 7.1 puszczając dubstep czuje się jak w niebie :D a podczas rozmowy z kumplem mikro jest ekstra, pomijając fakt że konfigurowałem słuchawki i mikro z 30minut jestem pozytywnie zaskoczony. Słuchawki dobrze mutują myszkę i klawiaturę jeżeli słuchasz muzyki  :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...