Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dokładnie. Nie mam samsunga, mam obecnie Asusa TF101 ;-) Więc nie jestem za Samsungiem. Jednak zawszę wole kupić coś firmowego niż się potem martwić co zrobić gdy producent sprzętu mnie oleje :) Pozostają custom romy :) Tablet na poziomie tegry3 poradzi sobie ze wszystkim, kosmosu w nim mieć nie trzeba. Obecnie producenci przedzierają się coraz to więcej ramu, więcej rdzeni, po co ? Nawet mało które programy wykorzystają pełną moc na komputerze, a co dopiero na androidzie, któremu do pracy wystarczy 1 czy 2GB ram i 2 rdzeniowy procek.

Link to post
Share on other sites

To jest bolączka androida. Brak optymalnego kodu. Dlaczego WP nie potrzebuje gigantycznego procesora ? Bo jest dobrze napisany. Co prawda nie jest rozwinięty obecnie jak android, ale chodzi płynnie na telefonie pokroju Lumia, gdzie modele pierwsze nie były jakieś "wypasione". Android na tym by ledwo zipał.

Link to post
Share on other sites
No ten Plug 10.1 też bardzo ciekawy :D Posiadasz go ? Takie główne moje pytania to jak z dzwiękiem, czy otwiera wszystkie formaty wideo ? (tzn takie główne :) ) i czy posiada slot na karte sd ?

 

NIe jestem pewny do tych chińskich wynalazków :/ A co sądzicie o tym Samsungu Galaxy Tab 10.1 ?

A możę używke IPada 2 za 1000zł :) ?

np 

http://allegro.pl/ipad-2-16-gb-wi-fi-idealny-i2923370728.html

Ja mam Plug Impact, wcześniejszy i zarazem pierwszy model tej firmy z 3G. Pluga 10.1 ma mój kuzyn, trzymałem go w ręce i widziałem w akcji - w porównianiu do mojego jest przynajmniej dwa razy wydajniejszy. Jak ja kupowałem Impacta to na rynku też było sporo innych ale zaryzykowałem i opłaciło się - tablet do tej pory działa bez zarzutu, jedyny minus to fakt, że ma tylko 7 cali - do ebooków to tak średnio szczerze mówiąc, natomiast 3G zapewnia mu dużą mobliność i jest też lekki, więc często go ze sobą zabieram, w zasadzie w ogóle zrezygnowałem z podróżowania z netbokiem, bo Plug jest wystarczający. Przymierzam się do kupna tabletu 10 calowego, myślę o Plugu, póki co nie mam jeszcze odłożonej kasy, ale do końca stycznia powinienem uciułać :D  Nie bardzo chce mi się wierzyć w te wady z ekranem, bo nawet Impact ma bardzo czułą matrycę, a gdyby jakieś jaja były, to kuzyn na pewno by o tym wspomniał. Być może komuś trafił się wadliwy egzemplarz i teraz leczy smutki pisząc negatywnie na forach. Co do firmowych - płacisz za logo i to wszystko. Nie oszukujmy się, że te ze znanymi nazwami produkują w innym miejscu, niż budżetowe. O nie - wszystkie powstają przy udziale zwinnych chińskich rączek :P Mnie się śmiać chciało jak Samsung miał aktualizację andka później niż mój Impact ;) Miałem osobistą satysfakcję, że dużo tanszy sprzęt ma szybsze wsparcie niż korporacyjny moloch :)

Link to post
Share on other sites
@up

My tu piszac wsparcie mielismy na mysli -wsparcie niezaleznych developerow, nie oficjalne.

 

Sam wspominałeś wcześniej o forum xda, zdarzają się tam projekty również pod tablety budżetowe. Zresztą android jest na tyle elastyczny, że zawsze można znaleźć jakies interesujące mody.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...