Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jak w temacie chciałbym kupić nawigację samochodową. Sęk w tym że tego tyle jest że za chińskiego nie wiem co wybrać więc proszę o pomoc. Wymagania jakie mam w stosunku do urządzenia:

 - jak najdokładniejsza mapa w urządzeniu z numeracją domów nawet w małych miejscowościach

 - częste aktualizacje tej mapy przez jej producenta

 - możliwość wgrywania innych map innych producentów na urządzenie

 - wytrzymała bateria

 - zbędne są mi też różne dziwne w takim urządzeniu moim zdaniem funkcje jak odtwarzanie filmów

 

Pomożecie ? :)

Link to post
Share on other sites

Dedykowana nawigacja nie pozwoli ci wgrać innych map, niż te przewidziane przez producenta. Chyba, że odblokujesz dostęp do poziomu systemu operacyjnego urządzenia.

Mój ojciec kupił ostatnio Mio Spirit (nie pamiętam numeru) z dożywotnim prawem do aktualizacji map (jeżeli interesuje cię możliwość aktualizacji na bieżąco).

Możesz też zainwestować w jakiegoś palmtopa z gps (jak Asus MyPal) i wgrać dowolną mapę.

A tak w ogóle, to poczytaj tu: http://www.my-navia.pl/

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

Witam.
Mio to straszna kupa ich mapy są niedokładne i często kierują w drogi, których już nie ma lub w ogóle nie ma, bardzo nieprecyzyjna. Sam kiedyś zakupiłem Mio bo skusiłem się bardzo niską ceną (ostatni model na sklepie, praktycznie za psie pieniądze ją wziąłem i od dłuższego czasu leży bezużyteczna). Jeżeli chcesz z mapą to szukaj AutoMapa, według mnie najlepsza na Polskę. Dobrze też aby miała "asystenta pasa ruchu" bardzo ułatwia poruszanie się po nieznanych miastach. Co do samego urządzenia to nie jestem teraz na bieżąco ale z tego co pamiętam to firma BLOW robi dość przyjemne i nie drogie navi.
Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Cokolwiek co zawiera AutoMapę, na nasze drogi ich mapy są najdokładniejsze.

Jeżdżę z AutoMapą już kilka lat i praktycznie zawsze trafiłem pod same drzwi, chociaż czasami, rzadziej niż częściej, obierze dziwną trasę po małych uliczkach :)

Link to post
Share on other sites

Larki są oki nie mają śmiesznych blokad tylko instalujesz dowolna mape na sd i w navi w ustawieniach skazujesz plik do nowej mapy

Ostatnio bawiłem sią modekomem i jak na ich ceny to navi są całkiem przyzwoite. Oczywiście brak blokad jak w larku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...