Skocz do zawartości

Zalman CNPS10X PERFORMA vs. SilentiumPC Fortis HE1225


Recommended Posts

Jakie bzdury ? Że 1 dBa to dużo ? czy, że CNPS11X performa jest słabszy od CNPS10 ?

Chodzi o 1 dBA. Na słupku to może tak sobie tylko wyglądać, że to żadna różnica ale w praktyce to jest duża różnica (zwłaszcza jak ktoś ma wrażliwy słuch).

 

 

Jak tak czytam cały ten temat to doszedlem do wniosku ze zle zadalem pytanie bo powinno byc: Jakie jest najlepsze chlodzenie do 150zl wg. was?

Najlepsze rozumiem o dobrym stosunku cena / wydajność / kultura pracy i tutaj najlepiej wypada SilentiumPC Fortis oraz Arctic Freezer 13 Pro. Freezer 13 Pro jest jednak wysoki (i nie wszędzie wejdzie) więc na placu boju zostaje Fortis.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Hmm.. to w takim razie chyba zmienia zdanie i wezmę fortisa ale martwi mnie jedna rzecz że we wszystkich sklepach gdzie dają opis produktu pomijają moją podstawkę czyli LGA 1155. Na pewno uda mi się go zamontować?

 

I też w sumie nasuwa mi się w związku z tym pytanie czy producent dołącza jakąś instrukcję która pomoże mi zamontować chłodzenie poprawnie przy mojej podstawce, bo nie ukrywam że jak do tej pory to tylko boxowe przyczepiałem.

 

@Dobra przynajmniej na stronie producenta piszą że do 1155 też więc nie było pytania :)



Jeszcze jedno pytanie :) przy montazu uzyc pasty z zestawu czy dokupic jakas lepsza? Edytowane przez Mikaele
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Czy może ktoś wie czy na płycie głównej ASUS P8Z77V Pro z zainstalowanymi 4 kośćmi ram będzie pasował pod chłodzenie ZALMAN CNPS10X PERFORMA ? Oczywiście kości ram są małe z małymi radiatorami dokładnie to Kingstony. Chodzi mi o to czy zamontowane chłodzenie na tej płycie głównej spokojnie pozwoli mi zamontować 4 kości ram bo boje się, że jedna kość może haczyć o wentylator chłodzenia i pasować będą tylko 3 kości.

Z góry dzięki za odpowiedź czy wpasuje sobie 4 kości? A jeśli nie to jakie chłodzenie wejdzie na te płytę główną z 4 kośćmi ram?

Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...