Skocz do zawartości

Recommended Posts

Prawda taka ze kazdy swoje bedzie chwalil ;) skoro masz juz 3 typy to juz raczej sam musisz podjac decyzje :) Ja wybralem SGSA i jestem zadowolony, ale teraz to Tobie ma odpowiadac :) wybrales trzy najbardziej odpowiadajace Twoim wymaganiom, teraz wybierz ten ktory ma najwiecej potrzebnych Ci funkcji i bajerow ;)

Link to post
Share on other sites
Smartfon jest po to aby wlasnie miec swoiste centrum rozrywki w kieszeni, zebys nie musial nosci telefonu, odtwarzacza mp3 i konsoli w plecaku :P.. jesli nigdy nie zasmiecales iOS grami, muzyka, filmami itd to jakim prawem twierdzisz ze jest szybszy od Androida? ;) W tym ze iOS jest ciezki w modyfikacji widze tylko minus... Androida chcesz przerobic to przerabiasz, nie to nie.. A na iPhone niestety jestes ograniczony jak ja przez moja dziewczyne :P iPhone niewatpliwie ma marke i fajny wyglad, ale moim zdaniem niewiele poza tym ;)

dlatego masz taki a nie inny telefon bo twoja dziewczyna ci taki wybrala ;) BANANKU

 

używalem tych telefonow-

bawiac sie 2-3 godziny sgs3 znajomego rowniez nie ma idealnej plynnosci przechodzac przez pare min szybko pomiedzy zdjeciami,progrmami itp

 

konsole w plecaku ? odtwarzacz mp3 ? (jezeli gram to tylko w w domu)

na telefonie nie jest tak komfortowo jak na tablecie-ipad(uzywam w domu,pracy)

odtwarzacz mp3 siedzi mi na rece jako zegarek ipod nano 6g +luna tik ;)(i spelnia taka funkcje)(biegani rower i tak jak pisalem wyżej 

Edytowane przez BULDOGGG
Link to post
Share on other sites
dlatego masz taki a nie inny telefon bo twoja dziewczyna ci taki wybrala ;) BANANKU

 

Dzieki ze wreszcie uswiadomiles mi czemu mam taki telefon :) wielkie dzieki xD

 

Skoro masz iPady, iPody, konsole, pecety i inne bajery to po co Ci iPhone? z tego co piszesz uzywasz go tylko do dzwonienia i smsowania.. A skoro tak to czemu nie kupiles najprostrzego telefonu? Przeciez taki bylby duzo szybszy nie wieszalby sie i w ogole :P

 

Ale nie robmy offtopu :) Autor ma inne zmartwienia niz Twoje zapasy zabawek Apple :P I jak sam napisal nie interesuja go iPhone'y :)

Edytowane przez arak107
Link to post
Share on other sites

Z ta cena hd2 to przegina maks, nowe chodza po 690zl;x przeciez jak cos sie kupi i rozpakuje to juz jest 20%tansze. szkoda ze 90% ludzi tego nie rozumie. Wlasnie przez takie aukcje allegro to straszne smietnisko. Niewazne ze po 400 te telefony ledwo zchodza, swoj sprzedam za 600. Juz nie mowie ze jest gro aukcji gdzie ludzie sprzedaja uzywki 150zl drozsze niz nowe ze sklepu(znaczy probuja sprzedac). Makabra. Sory za ofa ale ile mozna;x

Edytowane przez silentpa100r
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...