Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam pozbieraj jeszcze teoche kasy i kup iphone 5 najlepszy wybor nie rozerwie ci spodni od wielkosci

 

kup za kilka groszy pierwszego iPhone'a... niezorientowane osoby i tak nie zauwaza roznicy miedzy pierwsza, druga a setna generacja tej maszynki, a mozliwe ze i sam roznicy wielkiej nie zobaczysz ;):P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

za 800 zł jest dużo telefonów ale ciężko jest co wybrać ja teraz kupie to bedzie to mój z 12 tel w życiu a i tak jak kupie to za 2-3 lata kupie nastepny, tylko problem co tu wybrać. A wg was co najbardziej sie opłaca kupic w cenie 800 no szarpne sie 900 zł

Link to post
Share on other sites

shaco iphone 5 nie kosztuje 3-4 tysiace w sklepie online apple kosztuje 2849 zl na allegro nowki z simlokiem mozna kupic za 2300 dlatego napisalem ze pozbieraj troszke jeszcze kasiory i kup ip 5 

 

sam osobiscie mialem od premiery iphone 3g potem zmienilem na iphone 4 i teraz uzywam iphone 5 w kazdym modelu widze kolosalna roznice 

 

pomiedzy 3gs a 4 odrazu widac inny wyglad rozdzielczosc ekranu,itp

 

pomiedzy 4 a 5 widze rowniez roznice jest o wiele szybszy (szybkosc wczytywania programow) wiekszy rozmiar 4",cienszy,szyba od matrycy jest o wiele blizej niz w 4,mega szybkie polaczenie internetowe (straszna roznica) super aparat jak i kamera (osobiscie czesto uzywam (poniewaz tele zawsze mam przy sobie)ladowanie telefonu od 0-100% trwa 1,5 godziny !!!!!!!!

 

iphone 3g 4 jak i teraz 5 nigdy w zyciu nie zawiesila mi sie ANI RAZU nie mialem czegos takiego !!!!!

 

nigdy nie mialem problemow z niczym uzywajac iphone jak rowniez innych produktow apple 

 

nie piszcie ze placi sie tyle dla lansu i za firme-DLA MNIE osobiscie ciesze sie ze nie mozna modyfikowac go (bez JB) dzieki temu nie robi sie syf i telefon dziala stabilnie !!!

 

ostatnia kwestia to jest taka ze sprzedajac potem telefon tracimy bardzo malo w porownaniu do firm konkurencyjnych 

 

kazdy kupuje to co chce-ja osobiscie wyrazilem swoje zdanie na ten temat 

 

pozdrawiam i nie ublizam innym platforma bo zaraz mnie zjecie 

Edytowane przez BULDOGGG
Link to post
Share on other sites

shaco iphone 5 nie kosztuje 3-4 tysiace w sklepie online apple kosztuje 2849 zl na allegro nowki z simlokiem mozna kupic za 2300 dlatego napisalem ze pozbieraj troszke jeszcze kasiory i kup ip 5

Jaka wersja? 16GB? Śmiech na sali. Co najmniej musisz kupić 32GB, a najlepiej 64, a to są już koszty.

iphone 3g 4 jak i teraz 5 nigdy w zyciu nie zawiesila mi sie ANI RAZU nie mialem czegos takiego !!!!!

W moim One X też nie miałem ani jednej zawiachy.

nie piszcie ze placi sie tyle dla lansu i za firme-DLA MNIE osobiscie ciesze sie ze mozna modyfikowac go (bez JB) dzieki temu nie robi sie syf i telefon dziala stabilnie !!!

Jesteś pewien że można bez jb? W jaki sposób? :)

pozdrawiam i nie ublizam innym platforma bo zaraz mnie zjecie

Ja tam Ci nie ubliżam, zwyczajnie dyskutujemy. Każda platforma ma swoje plusy i minusy.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

one x to masz duze szczescie nie majac czegos takiego jak zawieszka pozdrawiam

 

wersja 16,32,64 wybor jest indywidualny-uzywajac iphone 3g mialem 8gb i mialem sporo miejsca (zawsze) 2-3 giga

 

potem zmienilem na ip4 16 gb i zawsze mialem wolnego miejsca z 6 giga

 

teraz uzywam ip5 16 i mam 7 giga wolnego.....dlaczego tak sie dzieje ? poniewaz nie gram w gry (do tego sluzy mi xbox-pc-tablet-ios) 

nie slucham muzyki na telefonie-do tego uzywam osobnego mp3 (ipod nano)

Edytowane przez BULDOGGG
Link to post
Share on other sites
Sgs 1 i nexusa pierwszego mialem 2 miesiace a nexusa tez cos kolo tego nexus czysty bez nakladek itp lepiej chodzil ale mimo wszystko to nie dla mnie

To jesli nie uzywales najnowszych high endow, to wiedz ze klepiesz straszne glupoty piszac ze mam szczescie ze na hoxie nie mam zawieszek. Polecam zapoznac sie troche z tematem, a dopiero potem racjonalnie doradzac - ktos chce telefon za 900zl to niegrzecznie jest proponowac cos za 3tys.

Edytowane przez Shaco
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
teraz uzywam ip5 16 i mam 7 giga wolnego.....dlaczego tak sie dzieje ? poniewaz nie gram w gry (do tego sluzy mi xbox-pc-tablet-ios) 

nie slucham muzyki na telefonie-do tego uzywam osobnego mp3 (ipod nano)

 

 

Smartfon jest po to aby wlasnie miec swoiste centrum rozrywki w kieszeni, zebys nie musial nosci telefonu, odtwarzacza mp3 i konsoli w plecaku :P.. jesli nigdy nie zasmiecales iOS grami, muzyka, filmami itd to jakim prawem twierdzisz ze jest szybszy od Androida? ;) W tym ze iOS jest ciezki w modyfikacji widze tylko minus... Androida chcesz przerobic to przerabiasz, nie to nie.. A na iPhone niestety jestes ograniczony jak ja przez moja dziewczyne :P iPhone niewatpliwie ma marke i fajny wyglad, ale moim zdaniem niewiele poza tym ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...