Skocz do zawartości

Recommended Posts

czyli szukać tych 2 najlepiej, a gdyby było cos innego? A ten Nexus i HTC Desire HD? Najlepiej gdyby sie wypowiedziały te osoby co mają :
HTC One S
SGSA
HTC Desire HD

Nexus

SE Arc
bo tak to każdy coś powie o danym tel i będe sie mógł lepiej zastanowić.

Link to post
Share on other sites

Ja mam Nexusa od pól roku i wiem że następnym moim telefonem będzie Nexus. Szybkością działania przebija wszystkie inne tel (nie licząc nexusa 4 :) ).do tego czysty android.częste aktualizacje, dobre wykonanie.One S jest ładny ale mimo że obudowa jest aluminiowa to jest ona pomalowana farbą i przy upadku ta farba lubi odpryskiwać(szwagier już ma w nim jeden odprysk który nie za ładnie wygląda).Po za tym bawiłem się trochę one S i zdecydowanie wolę SGN. HTC Sense jest trochę przeładowane i średnio pasuje do stylistyki androida 4.1.Jedynie co ma lepszy One S to aparat ale jeśli szukasz telefonu a nie aparatu to bierz Nexusa.

Link to post
Share on other sites
jempierozki tak Samsung Nexus, czyli Nexus jest dobrą opcją a co powiecie o SGSA ?

 

Jak wczesniej pisalem mam telefon jakies 3 miesiace. Nasciagalem sporo aplikacji, pamiec zagracona muzyka, filmami i zdjeciami a Andek smiga bez zawieszania itd. Jesli o wyswietlacz chodzi to wedlug mnie jest baaaardzo dobry (wiadomo zawsze znajdzie sie lepszy) piekne kolory, swietna czern, dla mnie bomba jak za te pieniadze :) I slyszalem ze ma byc (albo juz jest) aktualizacja do najnowszej wersji OS ;)

Link to post
Share on other sites

Z tego co sie orientuje to SGSA ma fajniejsze HSDPA i Bluetooth za to Nexus ma wiecej wbudowanej pamieci... Ale pamieci do SGSA zawsze mozna dorzucic.. poza tym najwieksza roznica miedzy nimi jest chyba wyglad.. :) wiec w sumie chyba juz sam musisz zdecydowac, ktory telefon bardziej odpowiada Twoim potrzebom :)

 

 

Edit:
I mozna jeszcze dodac ze SGSA ma troszeczke wyzsza rozdzielczosc robionych zdjec i kreconych filmow no i wyzsza matryce przedniego obiektywu

Edytowane przez arak107
Link to post
Share on other sites

Jestem posiadaczem gorszej wersji HOSa, prawde powiedziawszy nie narzekam, jade na oryginalnym andku 4.0.4 ICS czekam na aktualizacje JB ktora niedlugo powinna byc dostepna i na moj telefon. Fon jest szybciutki nie zauwazylem zadnych przycinek lub zawieszen, w zwiazku z tym ze telefon eksploatowany jest bardzo intensywnie musi byc on podlaczony do ladowarki przynajmniej 3-4 razy dziennie, przy lekkim uzywaniu nie musze ladowac prawie przez 1.5 dnia. Osobiscie nie czuje zeby mi brak wyjmowanej baterii przeszkadzal. Dyskomfort sprawiala cienkosc telefonu, byl dla mnie zbyt cienki w porownaniu do wielkosci, po dokupieniu zelowego pokrowca jest idealnie. Gdy sie go kupi nie polecam sprawdzac czy sie rysuje czy nie tylko kupic od razu folie na ekran-gorilla glass moze byc zdradliwa, pisalo ze jest a na moim widocznie nie bylo gdyz zlapal 2 male rysy wyczuwalne pod paznokciem potem juz mialem folie. HOSy maja zazwyczaj wade glosniczka- charczy lub po prostu sie spala, wtedy pozostaje serwis(mnie czekal po 3 dniach uzywania :( ). Telefon jest swietny ma bardzo ladne kolory i blyskawicznie chodzi, czasami przycina jak mam wlaczone sporo aplikacji i gram. Wg. mnie jedynym minusem jest sredniej jakosci aparat, ktory nie zawsze lapie ostrosc i w ciemnych pomiesczeniach oraz nienaturalnym oswietleniu(zarowki) wykonuje ziarniste zdjecia. Funkcja Beats audio dziala jak nalezy dzwiek z sluchawek jest soczysty i przyjemny dla ucha, jednak dzwiek z glosniczkow moglby byc glosniejszy jesli chodzi o sluchanie muzyki.

Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem jak wg was taki nexus i nie mowiac juz o xperii arc moze byc lepszy od Xperii P

nexus ma lepszy procesor, wymienna baterie, wsparcie googla, samoleda, czystego anda, wymieniać dalej?

mając do wyboru sgsa i nexusa, wziąłbym nexusa bez zastanawiania się, lepszy sprzęt

Edytowane przez jempierozki
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
nexus ma lepszy procesor, wymienna baterie, wsparcie googla, samoleda, czystego anda, wymieniać dalej?

mając do wyboru sgsa i nexusa, wziąłbym nexusa bez zastanawiania się, lepszy sprzęt

 

SGSA ma wiecej ramu niz Nexus a procesory sa taktowane tym samym zegarem tylko jesli sie nie myle to Nexus ma jeden rdzen a SGSA dwa.. najwiekszy brak w SGSA to 8GB pamieci wbudowanej, ale mozna rozszerzyc przez gniazdo kart SD czyli kolejna fajna rzecz ktorej nie ma Nexus:) wiec szczerze mowiac nie wiem po czym stwierdzasz ze Nexus jest lepszy od SGSA ;)

 

Ale moze sie gdzies myle, jesli tak to prosze popraw mnie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nexus ma lepszy procesor, wymienna baterie, wsparcie googla, samoleda, czystego anda, wymieniać dalej? mając do wyboru sgsa i nexusa, wziąłbym nexusa bez zastanawiania się, lepszy sprzęt

Ty mówisz o Galaxy Nesuxie z ekranem HD i masz rację że jest sporo lepszy od GS adv ale do 800zł go nie kupisz.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Ty mówisz o Galaxy Nesuxie z ekranem HD i masz rację że jest sporo lepszy od GS adv ale do 800zł go nie kupisz.

 

haha ;) w sumie racja.. bylo mowione ze telefon za ok. 800zl.. nie pomyslalem ze ktos wpadnie na pomysl proponowania telefonu dwa razy drozszego :D brawo!

 

ja mowielm o SGSA i Nexus S

Edytowane przez arak107
Link to post
Share on other sites

Nexus dwa razy droższy nie jest.Za 1200 jest do wyrwania. Mój wcześniejszy post dotyczył Nexusa i9250. Nie wiem który model autor bierze pod uwagę bo napisał że waha się między Nexusem a SGSA a nie Nexusem S a SGSA. Jeśli bierze pod uwagę kupno Nexusa i9250 to wiadomo że Nexus miażdźy SGSA.

Link to post
Share on other sites
przeciez nexus I9025 chodzi po 600zl w licytacjach a ten wypasiony I9250 nie widzialem zeby w licytacji przekroczyl 850~900zl

 

No jesli gdzies znajdzie sie GNexus za te pieniadze co mowisz to faktycznie nie ma sie co zastanawiac :) Jednak osobiscie nigdy nie widzialem w tej cenie nawet uzywanych egzemplarzy :)

Link to post
Share on other sites

zawsze można przetestowac nowe Nokie i tu teraz co wybrać Lumie 710, 800,820, 900?



no po oglądnięciu kilku recenzji Lumia do mnie nie pasuje i te tel mają minuz ze wzgledu na brak dostepu do baterii + instalacja mikro sim gdzie ja mam karte zwykłą sim i nie chciało by mi sie ciąc karty. Tak więc kontynuacja z telefonami, na innym forum doradzili Motorole RAZR i tego HTC ONE S ale nie wiem co wy możecie doradzić, no nawet ten wyświetlac super amoled musi a nie musi być, w po patrzeniu na recenzje i testy bardziej by mi chodziło o dobry aparat, wyświetlacz i dobre parametry tel.



??

Edytowane przez mazi86
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...