Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, kolejna zmina telefonu po sprzedaniu mojego Samsunga Wave pora kupic coś innego i lepszego z androidem bo ta Bada mnie strasznie wnerwiała ale dobra kilka modeli mam do wyboru:

HTC Desire S

LG Swift 3D
      L7

      L9

SE Neo nie V bo tam kijowy aparat

      Arc

Samsung Note (ewentualnie)

Po długiej obsłudze Wave-a zadowolony byłem z ekranu ( Super Amoled) i w tym celu bym szedł żeby tel miał dobry wyświetlacz i duża wielkość a cena to 800zł

Link to post
Share on other sites

a zastanawiałem sie też nad samsungami ze stajni Galaxy ale symbol S i nie wiem który. A ten HTC to lipa czy nie jest taki dobry? No tez HTC ma sporo modeli ale od nich tez cięzko coś wybrać.

Edytowane przez mazi86
Link to post
Share on other sites

W tej cenie to chyba tylko SGS Advance. Co do samego ekranu to nie jest żadna rewelacja niestety (jestem przyzwyczajony do ekranów powyżej 300ppi). Co do reszty to takie pół SGS pół SGS II

 

 

PS : Tutaj rozdzielczość ekranu Advance wykonana na zbliżeniu prze ze mnie. Doskonale widać zastosowanie PenTile


http://img191.imageshack.us/img191/300/img20130101032107.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W tej cenie to chyba tylko SGS Advance. Co do samego ekranu to nie jest żadna rewelacja niestety (jestem przyzwyczajony do ekranów powyżej 300ppi). Co do reszty to takie pół SGS pół SGS II

 

 

PS : Tutaj rozdzielczość ekranu Advance wykonana na zbliżeniu prze ze mnie. Doskonale widać zastosowanie PenTile

 

http://img191.imageshack.us/img191/300/img20130101032107.jpg

 

 

Galaxy S Advance ma super amo... smigam na nim od 3 miesiecy i calkiem niezle sie sprawuje:) na allegro do wyrwania za niecale 900zl ;)

 

 

Nie zgodzę się z wami,wg mnie lepszym wyborem od tego samsunga będzie Sony Xperia P,ma lepszy ekran,więcej ramu,lepszy aparat i wg mnie jest lepiej wykonana i na allegro da rade wyrwać za 830zł

Link to post
Share on other sites

Po czesci sie zgodze, jednak ta Xperia ma strasznie slaba baterie, a fakt ze akumulatora nie mozemy wyjac i wsadzic innego dyskwalifikuje go w moich oczach... Poza tym wyswietlacz super amo to jednach chyba troszeczke wyzsza liga, a wlasnie o wyswietlacz chodzi autorowi tematu :)

Link to post
Share on other sites

@up

Jak często chodzisz z np jednym zapasowym akumulatorkiem?

Jeśli jednak nie przeszkadza brak amoleda to może używany HTC One S/Sensation XE, jeśli nie to proponuję szukać SGSII (ciężko w tej kwocie), albo zostać przy SGSA.

Link to post
Share on other sites

Nie był bym taki pewien że ten amoled który tam siedzi jest lepszy od tego ekranu co siedzi w Xperii xperia ma większe ppi 275 a samsung 233 do tego ma najjaśniejszy wyświetlacz ze wszystkich co za tym idzie ma bardzo dobrą widoczność w słońcu a różnica w baterii to 200 mAh a nie każdy ma 2 baterie więc samsunga też by było trzeba codziennie ładowac zresztą jak większośc nowych smartfonów

Link to post
Share on other sites
@up

Jak często chodzisz z np jednym zapasowym akumulatorkiem?

Jeśli jednak nie przeszkadza brak amoleda to może używany HTC One S/Sensation XE, jeśli nie to proponuję szukać SGSII (ciężko w tej kwocie), albo zostać przy SGSA.

 

Szczerze to mam zawsze prze sobie gdy wychodze z domu na dluzej niz kilka godzin bo jak wiemy smartfony standardowa baterie wciagaja nosem :)

 

 

 

 

 

Nie był bym taki pewien że ten amoled który tam siedzi jest lepszy od tego ekranu co siedzi w Xperii

 

Nie bede sie klocil bo telefonow nigdy jeden obok drugiego nie widzialem :)

Link to post
Share on other sites

Ja mialem okazje porównac z Galaxy S Plus a tam jest taki sam ekran jak w advance i powiem szczerze ze samsung mial tylko lepsza czern a sony mial lepsza czytelnosc w sloncu pozatym jest bardzo podobnie i przy wyborze miedzy tymi 2 telefonami nie bral bym pod uwage wyswietlaczy gdyz naprawde roznica jest niewielka.

Link to post
Share on other sites
Szczerze to mam zawsze prze sobie gdy wychodze z domu na dluzej niz kilka godzin bo jak wiemy smartfony standardowa baterie wciagaja nosem :)

Można wiedzieć co robisz na telefonie, że tak Ci zjada baterię? :)

Link to post
Share on other sites

tak patrząc na wyświetlacze w Telefonach to Super Amoled jest dobry ale skoro cięzko coś wytargac w cenie 800 zł to może byc jakis inny tel z dobrym wyświetlaczem, i tu jest teraz problem przeanalizowałem pate postów i tak:
Samsung Nexus - fajny ALE brak wejścia pod karte SD

LG Swift L9- małą ilośc pamięci wbudowanej

o SG cięzko mi coś powiedzieć bo go nie znam i nie wiem co wybrać puki co.

Link to post
Share on other sites
Można wiedzieć co robisz na telefonie, że tak Ci zjada baterię? :)

 

Oczywiscie :) w zasadzie caly czas odpalone polaczenie z internetem, albo wi fi ;] do tego duzo rozmawiam przez telefon :] jak sie nudzi w podrozy to wiadomo jakas aplikacja, muzyka, film i bateria leci na leb na szyje ;)

Link to post
Share on other sites
Oczywiscie :) w zasadzie caly czas odpalone polaczenie z internetem, albo wi fi ;] do tego duzo rozmawiam przez telefon :] jak sie nudzi w podrozy to wiadomo jakas aplikacja, muzyka, film i bateria leci na leb na szyje ;)

Wystarczy włączać 3G wtedy kiedy tego trzeba i już będzie o niebo lepiej :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Wystarczy włączać 3G wtedy kiedy tego trzeba i już będzie o niebo lepiej :)

 

Masz racje..:) tylko dla mnie byloby to dosc uciazliwe ciagle laczyc sie i rozlaczac.. "lubie" a raczej mam zboczenie do ciaglego przegladania niektorych portali^^ no i zawsze komunikatory odpalone.. zdaje sobie sprawe z tego ze to nie jest normalne :wariat: dlatego napisalem ze brak wymiennego akumulatora w moich oczach dyskwalifikuje Xperie:) bardzo mozliwe ze normalni ludzie nie zwroca na to wiekszej uwagi ;)

Link to post
Share on other sites

tego telefonu nie znam wiec nic nie jestem w stanie powiedzieć.

Przed chwilą zobaczyłem recenzje tego tel i nie za bardzo przyszedł mi do gustu.



hmm to który wybrać? Bo waham sie pomiedzy Nexusem a Arc i tym LG L9



a co powiecie o HTC Desire HD ?

Edytowane przez mazi86
Link to post
Share on other sites
@up

Jak często chodzisz z np jednym zapasowym akumulatorkiem?

Jeśli jednak nie przeszkadza brak amoleda to może używany HTC One S/Sensation XE, jeśli nie to proponuję szukać SGSII (ciężko w tej kwocie), albo zostać przy SGSA.

HTC One S ma Super amoled. Polecam HOSa i SGSA

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...