Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, kupiłem zestaw razem z windowsem 7 OEM, niestety mam słaby przepuszczalność powietrza i chciałbym zwiększyć o 2 wentylatory : Enermax T.B.Apollish 12cm, bądź inne jeśli macie godne polecenia ( poszukuje z ledami by oświetlic bude ) , niestety obawiam się o wersje Windowsa 7, czy mogę na spokojnie zamontować wentylatory? czy nie trzeba będzie dzwonić do Microsfotu?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem gdzie ty takie bzdury wyczytałeś. W normalnym komputerze możesz wszystko bez problemu zmieniać. Nikt się za to nie dowali.

 

Ok, czyli wymiana wentyli lub dodanie kolejnych oraz zmiana chłodzenia procesora z box na normalne nie łamie umowy związanej z Win7 i zaraz po zamontowaniu, komputer powinien normalnie pracować bez jakichkolwiek instalacji itp.
Link to post
Share on other sites

Dobra panowie, nie musicie odrazu po mnie jechać, poprostu gdzieś wyczytałem i dla pewności zapytałem się Was, którzy mają w tym doświadczenie.. niestety zawiodłem się. Dziękuje, temat do zamknięcia, zbędny SPAM się roi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

sie nie ma co irytowac!na spokojnie:zakladaj sobie ile tylko wentyli chcesz!nie ma to znaczenia jesli chodzi o licencje OEM.

poza tym(moim zdaniem) nawet jesli masz plombe na obudowie to i tak masz gwarancje na poszczegolne podzespoly takze tez nie powinno to negatywnie wplynac na ewentualne serwisowanie.

 

ps.panowie wyluzujcie!nie kazdy wszystko wie i na wszystkim sie zna...i nie ma ze glupie pytanie!bo nie ma takich!lepiej ze sie chlopak zapyta niz ma pozniej stracic np gwarancje czy cokolwiek innego...

ps2.a jak jeszcze widze ze moderator pisze w takim stylu...zenada....

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...