Skocz do zawartości

Czy monitor LG IPS234V nada się do dynamicznych gier,FPS -typu BF3


Recommended Posts

W sumie rozważam kupno też tego della,bo ma fajną regulację w pionie i opcje pivota,jestem ciekawy czy to jest monitor-typu grubas że ma grubą ramkę i ogólnie.Nie,nie będę patrzył na ramkę ale wolałbym aby był trochę chudszy ponieważ wejdzie głębiej w kąt,będzie więcej miejsca na biurku i ogóle będzie mi to na rękę.Wie ktoś może jaką grubość ma ramka tego della?

 

Martwią mnie opinie o bleedingu tego monitora - http://www.techfanatyk.net/dell-u2312hm-%E2%80%93-znowu-problemy/ i na ceneo jest tego dużo.

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

 

W sumie rozważam kupno też tego della,bo ma fajną regulację w pionie i opcje pivota,jestem ciekawy czy to jest monitor-typu grubas że ma grubą ramkę i ogólnie.Nie,nie będę patrzył na ramkę ale wolałbym aby był trochę chudszy ponieważ wejdzie głębiej w kąt,będzie więcej miejsca na biurku i ogóle będzie mi to na rękę.Wie ktoś może jaką grubość ma ramka tego della?

 

Chodzi Ci o ramke wokoł ekranu? 2 cm ma

A  jesli chodzi o tyły to wiadomo ze jest troszke grubszy od 237L  bo ma zasilacz w srodku .

Link to post
Share on other sites

Yamakasi, napisz do mnie na maila [email protected] , mam ips277l i zobaczysz, ze ten bleeding nie jest taki jak mówią .

 

w cenie takiej lg najlepszy wg mnie, dużo producentów kupuje matryce od nich . Myślisz ze zauważysz roznice i będzie Ci tak przeszkadzać ? Mysle ze nie, a tn nie kupuj bo tn jest bezsensu, chyba ze tylko grasz i nic nie robisz innego poza graniem.

 

pomyśl o Eizo jeśli byś chcial dorzucić kasy trochę , a jak nie to poszukaj na angielskich stronach testy monitorów min lg jest.

Link to post
Share on other sites

Witam,byłem już w 100% nastawiony na dell u2312hm ale jednak nie będę mógł kupić tego monitora ze względu na jego wymiary i to że po boku ma wgłębienia na wejścia usb które go jeszcze pogrubia.Z racji tego że monitor stał by w kącie,bo innej opcji nie ma to gdybym go zakupił siedziałby od niego ok 50cm to trochę za blisko.Ostatecznie zastanawiam się nad lg ips237

Mam dwa pytania:

1.Czy ten monitor ma rzeczywiście 23 cale,czy mniej?Bo chodzi mi o tą czarną dodatkową ramkę,to czy ona zmniejsza rozmiar matrycy?

2.Czy ten monitor ma lepszy czas reakcji i input lag od lg ip234

Link to post
Share on other sites

Witam,byłem już w 100% nastawiony na dell u2312hm ale jednak nie będę mógł kupić tego monitora ze względu na jego wymiary i to że po boku ma wgłębienia na wejścia usb które go jeszcze pogrubia.Z racji tego że monitor stał by w kącie,bo innej opcji nie ma to gdybym go zakupił siedziałby od niego ok 50cm to trochę za blisko.Ostatecznie zastanawiam się nad lg ips237

Mam dwa pytania:

1.Czy ten monitor ma rzeczywiście 23 cale,czy mniej?Bo chodzi mi o tą czarną dodatkową ramkę,to czy ona zmniejsza rozmiar matrycy?

2.Czy ten monitor ma lepszy czas reakcji i input lag od lg ip234

 

I myslisz ze ips237l Ci wejdzie w kąt? Przeciez ma tyle samo cali  co ten dell   . Co  z tego ze ma grubszy tyl   wolisz wydmuszki  i gibajace sie sie monitory LG?

Link to post
Share on other sites

I myslisz ze ips237l Ci wejdzie w kąt? Przeciez ma tyle samo cali  co ten dell   . Co  z tego ze ma grubszy tyl   wolisz wydmuszki  i gibajace sie sie monitory LG?

Gdybym nie miał biurka ustawionego w kąt to nie byłoby problemu,a tak to czym grubszy,szerszy to muszę go bardziej przysuwać do siebie bo chyba go nie wcisnę w ściane,no nie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...