Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość rezerwuar

Fajnie, że masz dużo kasy, ale to nie zwalnia Cię z używania http://forum.benchma...owy-temat-wzor/

 

Mam wrazenie ze to bylo lekko uszczypliwe i moim zdaniem zupelnie niepotrzebne

 

Co do tematu:

Nie chce mi sie wczytywac w te przepychanki slowne.

Autor musi pamietac ze wiekszosc udzielajacych sie tu ma dobre intencje, wiec trzeba podejsc do ich rad z dystansem ale Wy takze pamietajcie ze ma prawo wydawac kase na co chce i jesli odpisuje wam ze cos juz postanowil i jest tego pewny to nie probujcie dalej przeciagac liny na Wasza strone.

Watek zaklada sie po to aby uzyskac odpowiedzi na nurtujace nas pytania tak wiec nie probujcie przy okazji narzucac komus waszego toku myslenia.

 

I jeszcze slowko do johnego:

W pierwszym poscie napisales ze chcesz aby komputer "pociagnal jak najdluzej" i zapewne przez to wiekszosc odpisujacych skupila sie na czym innym niz dobor komponentow. Wg mnie jak najbardziej slusznie bo czasami mozna wydac kase bedac falszywie swiadomym swoich wyborow a za chwile obudzic sie z reka w nocniku. ;)

Po prostu wszyscy chcieli Cie uswiadomic ze komputer trzeba skladac nie wybiegajac myslami zbytnio w przyszlosc, bo nawet najlepszy zestaw za 2-3lata bedzie co najwyzej sredni, a obecne rozwiazania chocby najwieksze nowinki, za kilka lat dochodzac do glosu na rynku okaza sie niedopracowane.

Ja rowniez podzielilbym ta kwote na dwa zestawy chyba ze nie ma dla Ciebie problemu aby co 2-3lata kupowac komputer za 7tys i kupowac rownie wydajne czesci-wtedy to ma sens.

Mysle ze dochodzac do tego gornego poziomu wydajnosci sam musisz przejrzec testy i odpowiedziec sobie na pytanie co chcesz "wlozyc" do komputera. Tutaj najczesciej wzrosty wydajnosci sa odwrotnie proporcjonalne do wzrostow cen. Spokojnie mozna zaoszczedzic bardzo duze sumy tracac co najwyzej kilka fpsow. To kwestia gustu- np dla jednego nie bedzie oplacalo sie doplacac do wersji lightining, a drugi majac chec i gotowke taka wlasnie sobie sprawi(bo czemu nie?).

Dlatego przejrzyj testy, przeanalizuj ceny i najlepiej sam odpowiedz sobie na pytanie czy taka i tak czesc jest dla Ciebie oplacalna.

Ciezko dobrze doradzic nie bedac w Twoim polozeniu, do tego jak pisalem dochodza tu indywidualne preferencje.

Pozdrawiam ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...