Skocz do zawartości

Recommended Posts

Manual do ręki i sprawdzić w opisie położenie zworki "Reset CMOS" - potem zworkę przełożyć - zgodnie z rysunkiem w podręczniku użytkownika , a po paru chwilach ponownie ustawieć ja w położeniu pierwotnym.

Inna możliwość - bez manuala, zworek itp. - odcięcie zasilania, a nastepnie wyjęcie baterii znajdującej się na płycie głównej - operacja zapewnia powodzenie jeżeli przerwa w dostarczaniu napięcia z obu w/w źródeł będzie trwała parę godzin ( przy czasie krótszym sukces jest prawdopodobny, ale nie gwarantowany ).

Link to post
Share on other sites

nie POMUZEMY !!!!

proponuje najpierw nauczyc sie podstaw ortografii.... jizus....

Skoroś taki chętny do uczenia innych to skorzystaj, przy okazji, z korepetycji obejmujących netykietę.

 

 

PS.

BTW - ignorowanie, w pisowni, polskich znaków diakrytycznych też by pewnie pod błędy ortograficzne puryści podciągnąć mogli.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

odnośnie wyjmowania bateriiii to jest dobrze po wyjęciu połączyć blaszki na kilka sekund w gnieżdzie gdzie bateria siedzi a zworke trzeba przepinać na wyłączonym kompie z prądu a najlepiej jest postępować zgodnie z instrukcją płyty ja bym zaczoł od tego co mam za płyte a potem szukał instrukcji nikogo nie pouczam tylko chciałbym pokazać właściwe podejście jako ktoś kto troche się napocił .

Link to post
Share on other sites

instrukcji nie dostałem od mojej płyty

Szanujący się :lol: producenci płyt głównych oferują coś takiego jak swoje strony supportowe w Internecie, gdzie oprócz najnowszych (i starszych) sterowników, wersji BIOSu itp., można także pobrać podręcznik do płyty głównej (i to w kilku językach) w formacie PDF :P

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...