Skocz do zawartości

Recommended Posts

W żadnym wypadku nie bierz Evo3D, to słabszy brat Sensation. Mimo tych samych bebechów telefon bardziej zamula, jest na niego mniej romów na xda, ma dużo bardziej tandetne wykonanie (tylna klapka to porazka, zwykły plastik jak w SGS2).

Miałem oba telefony i z tych dwóch polecam ci Sensation, ma duzo lepsze wsparcie. Jak nie będzie oficjalnego JB to będą mniej oficjalne porty, już w sierpniu latałem na CM10, albo ParanoidAndroid i nie było tak źle.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem za Xperią P, jak tu już ktoś napisał. Mam Xperie P już drugi miesiąc i nie zamienię na inne, chyba że na S. Aparat super, naprawdę, wyświetlacz- to niewystarczający ale tylko dla czepialskich lub maruderów którzy sami nie wiedzą co chcą! Pamięci wystarczająco, no chyba że ktoś pakuje co popadnie w sklepie Play lub ściąga mnustwo filmików. Bateria ,wbrew inym, napiszę że po zainstalowaniu odpowiednie apki ze sklepu-do kalibracji baterii trzyma do dwóch dni. Ale to tylko zależy od użytkownika, czy czasem w ciągu dnia wypuści telefon z ręki :D ...Pytał się autor postu o tel muzyczny, miałem poprzednio Samsunga G S 2, dokupiłem do niego słuchawki AKG za 130pln, świetnie to grało, ale po usłyszeniu Xperii P z dostarczonych w pudełku słuchawek, w sumie bardzo nie pozornych, kopara mi opadła a dokładniej uszy! Jeszcze jestem pod wrażeniem. Mało, porównałem z białymi słuchawkami z HTC Sens XE, i szczerze, chociaż ktoś może nie wierzyć(może!), nie zamieniłbym! Dźwięk w końcu robiło Sony, a to zobowiązuje. Szukając czegoś w necie również żadnych zacinek, tak na wi-fi jak i z 3g. Dużym plusem jest dioda powiadomień, która pokazuje różne funkcje(sms,nie odebrane połączenia, ładowanie i naładowanie baterii), czego bardzo mi brakowało SGS2, jak i spustu migawki, w Xperii pomyśleli o tym. Telefon naprawdę dobry, w tej cenie dwurdzeniowca lepszego chyba próżno szukać, ja polecam. Pozdro! :banan:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...