Skocz do zawartości

rozbudowa do 2.2k lub ewentualnie do 3k


Recommended Posts

Procesor AMD Phenon II x4 B55 3,3 gHz

Płyta głowna ASUSTek M5A78L-M LX

pamiec ram 4 gb patriot 1333

Karta graficzna :/ NVIDIA GeForce GT430

I tak chcialbym rozbudowac komputer do gier aby mozna bylo nagrywac filmy na najwyzszych ustawieniach graficznych w grze i aby byl na kilka lat myslalem nad zmiana plyty glownej oraz zasilacza i karty graficznej procek mysle ze ujdzie

 

http://www.morele.ne...wf3-3gd-448543/ myślałem o tej ;d

 

Po co te kolory? Co to jest "Phenon"? Jakaś nowa moda na używanie polskich znaków kiedy się chce? // Sn1PeR

Link to post
Share on other sites

Podaj, jaki masz zasilacz

I zmień ten kolor postu + ortografia + *Phenom

 

Proponuję:

Vishera 8350

Korsarze Vengeance 2x4GB 1600MHz DDR3 czerwone

Wybrany przez ciebie GB Radeon 7950

 

Pod warunkiem, że znośny zasilacz, jak nie - OCz ZS 80+ Bronze 650W, przyszłościowo, na spokojnie do kręcenia Vishery

Edytowane przez OHCS_97
Link to post
Share on other sites

Żaden pośpiech nie usprawiedliwia kaleczenia języka + a jak wytłumaczysz ten kolor?

(jak mam przyjąć jakieś tłumaczenie na brak ogonków wybieram "pisane ze smartfona, który ma wgrany angielski ROM z tylko jednym językiem" lub "mam androida 2.1 i wraz z aktualizacją wkradł mi się bug na klawiaturę qwertz")

 

Płyta główna jest ok, chociaż nie zauważyłem tego poboru mocy, my bad.

Rzeczywiście, musisz poczekać na FX-8300 lub w skrajnym wypadku kupić FX-6300.

(Chociaż osobiście nie używałbym żadnego innego AMD niż FX-8350 lub Phenom 955BE/965BE. Może ewentualnie jakiś A8 w laptopie.)

 

---------------

(ciekawe kiedy ktoś mi wytknie, że pouczam innych o kaleczeniu języka, a po chwili sam używam angielskich zwrotów tj. "my bad" w polskiej mowie :menda: )

Edytowane przez OHCS_97
Link to post
Share on other sites

Jeżeli jakiś dysk ma zmienić pracę Windowsa, to tylko dobry SSD na SATA3 (6GBps), a twoja płyta obsługuje jedynie SATA2. Jak chcesz, to możesz sobie kupić mały SSD (np. 60GB) pod windę na SATA2, ale dużej różnicy to nie zrobi, uwierz mi, a koszty są dosyć spore. Liczyłeś podzespoły, które Ci poradziliśmy? Przekraczają budżet, który podałeś jako ten, którym możesz dysponować. Jak masz sporo kasy i nie masz co z nią zrobić - spoko, ale uwierz mi, przy transferze 3GBps (SATAII) dużej różnicy nie zauważysz, a póki co w nowe mobo nie ma co się pchać.

 

Do gier będzie OK - pamiętaj, że to przede wszystkim grafika decyduje o poziome gamingu, przy grafice za 3000zł Core2Duo by wystarczył, ale tu mamy do dyspozycji AMD, no i jednak już gry zaczynają wykorzystywać 4 rdzenie, więc myślę, że Vishera 8xxx będzie spoko. Czyli tak, ten procesor będzie OK, a z grafiką, którą Ci poleciliśmy, gierki naprawdę będą ładnie śmigać. Na Polskim rynku powinien pojawić się lada chwila (sądzę, iż nie dłużej niż 2 tygodnie), gdyż Azjaci już go dostali do swoich rączek (patrz: ostatni news na Benchmarku).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...