Skocz do zawartości

Sterowniki Radeon


Recommended Posts

Po zepsuciu się mojej 260 otrzymałem od znajomego radka 4850 i chce zainstalować nowe sterowniki bo narazie są te z płyty i ku mojemu zdziwieniu nie chcą się odinstalować. Ten****** menadżer cały czas robi listę składników do usunięcia i nic, czy moe je usunąć ręcznie ??

Link to post
Share on other sites

lo matko co Wy mu radzicie!!!!przeciez straci 1/3 wydajnosci karty!!

 

@autor:

uruchom instalatora CCC i wybierz opcje usun....i usun wszystko co sie da...pozniej restart kompa i drive cleaner 3 i po klopocie...

ALE !! :ZADZNYCH nowych sterownikow!jak zainstalujesz najnowsze to "pupa" zbita i stracisz jakies 1/3 wydajnosci karty!Sciagnij sobie sterowniki w wersji 11.11 i je wlasnie zainstaluj.zadne inne!to sa ostatnie ktore wspieraly serie HD 4XXX

 

ps.a jak Ci ktos napisze ze najnowsze do tej karty to wiesz....zignoruj bo to ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia o tych kartach....

Link to post
Share on other sites

sry doberman, ale tylko jedna osoba radziła zainstalować najnowsze, więc nie czepiaj się wszystkich : "lo matko co Wy mu radzicie!!!!"

Dobrze znam ten problem, przez wakacje walczyłem z hd4870 i wiem co daje zmiana z 11.11 na serie 12,xx ;)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

lo matko co Wy mu radzicie!!!!przeciez straci 1/3 wydajnosci karty!! @autor: uruchom instalatora CCC i wybierz opcje usun....i usun wszystko co sie da...pozniej restart kompa i drive cleaner 3 i po klopocie... ALE !! :ZADZNYCH nowych sterownikow!jak zainstalujesz najnowsze to "pupa" zbita i stracisz jakies 1/3 wydajnosci karty!Sciagnij sobie sterowniki w wersji 11.11 i je wlasnie zainstaluj.zadne inne!to sa ostatnie ktore wspieraly serie HD 4XXX ps.a jak Ci ktos napisze ze najnowsze do tej karty to wiesz....zignoruj bo to ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia o tych kartach....

Hmmm... to dziwne co piszesz. Naprawdę jest taki spadek? Masz może jakiś test? Bo na moim 5670 (fakt, jeszcze wspierany) każde kolejne stery przynoszą drobny zysk wydajności.

Może autor zrobi porównanie? Bo w każdej chwili może usunąć sterowniki i zainstalować starsze

Link to post
Share on other sites

powiem tak:nie chce mi sie teraz testow robic bo sie paskudnie czuje.... :P

ale 4850 mam juz kilka lat i cos o tej karcie wiem...

praktycznie wszystkie stery np 9.12 czy inne takie daja zadowalajaca wydajnosc.11.11 w zasadzie najwieksza...a pozniej juz przestaly byc te jarty wspierane w nastepnych wersjach sterownikow i lipa....

tu test markiem06 robiony w sumie niedawno na sterach 11.11

http://www.3dmark.com/3dm06/17042192

a na najnowszych z tego co pamietam to bylo jakies 11tys pkt takze roznica kolosalna

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...