Skocz do zawartości

Windows 7 czy 8?


Recommended Posts

Witam.

 

Tutaj chyba nie ma się co rozpisywać, to co w temacie. Windows 7 już posiadam na dwóch laptopach. Według mnie bardzo dobry system. Więc pytanie do was: Jak ósemka radzi sobie w tych nowszych grach typu Assassin's Creed 3 GTA IV Far Cry 3. Czytałem trochę o tym i niby w grach delikatnie lepiej radzi sobie win 7 ale cała reszta to win 8. Co kupić?

Link to post
Share on other sites

W8 działa nieźle, jedyny mankament to łącze internetowe. Nie konfiguruje protokołu IP i muszę robić to albo ręcznie, albo zbootować płytę Linuxa. Tak poza tym, działa o wiele sprawniej niż W7. Wszystko działa łatwo. Prosta obsługa. Teraz co do gier. Na W8 testowałem COD:MW2 i działało ździebko płynniej niż na W7. Podobnie z GTA IV różnica ~5 klatek. Minus jest taki, że czasami na DX11 cienie na kilka chwil nie są poprawne. Więcej co do gier nie opiszę ponieważ te wrażenia z GTA IV są z PC kolegi (osobiście testowałem pierwszą z wymienionych gier i działanie przy programach biurowych) i długo się nie nacieszyłem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli lubisz nowości i szybko przyzwyczajasz się do nich to możesz wziąść 8, 7 jest sprawdzona i bardzo ceniona wśród użytkowników. Najlepiej sam zainstaluj oba systemy w wersjach testowych i sprawdź który bardziej Ci odpowie

Test:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/windows-7-vs-windows-8.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie mam zadnego problemu z win8 od przeszlo 3 miesiecy. Jedyny jaki mialem byl spowodowany wadliwym dzialaniem programu,wszystko dziala stabilnie (oprocz gfwl,ktore nie dziala w moim przypadku) i porownywalnie lub szybciej niz na sevenie. Nie wiem dlaczego win8 mialby byc uwazany za gorszy

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

No więc teraz mam problem z instalacją Win 8 Released Preview. Stworzyłem sobie nowy wolumin i podczas instalacji wszystko ładnie idzie do wybrania dysku do instalacji. W moim przypadku jest to stworzony przeze mnie wolumin G. Wybieram go ale przycisk Next się nie podświetla. Coś tam pisze. Ale na dysku lokalnym C next się podświetla. W czym tkwi problem? Na G mam 20.4 Gb wolnego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...