Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema! Ostatnio wygrałem bon do sklepu saturn i chcę sobie za niego kupić słuchawki dokanałowe do 200zł. Myślałem nad CREATIVE EP-830 i SENNHEISER CX 300-II. Obecnie mam seryjne od Sony Xperii S. Jakie polecacie? Warunkiem jest aby były one w sklepie saturn. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wybierając pomiędzy Creative i Sennheiser wybrał bym tego 2. Słuchawki tego producenta najczęściej charakteryzują się neutralnym brzmieniem, natomiast po Creative'ach spodziewałbym się nieco bardziej basowego brzmienia, ale to nieco wróżenie z fusów... Poczytaj o tych modelach.

Link to post
Share on other sites

Pogadaj najlepiej z obsługą czy możesz przetestować, bo ciężko dobrać słuchawki tylko po opiniach. W Saturnie we Wrocławiu, słuchawki nauszne były wystawione normalnie do odsłuchu. Ze 20 modeli i mogłeś podłączyć pod co chciałeś, nawet te za 300+zł. Z dokanałowymi jest większy problem bo przymierzanie jest nieco niehigieniczne ale kto ich tam wie, może się zgodzą na przymiarkę ;)

Co do 2-ch podanych to skłaniałbym się ku Senkom. Sam mam nauszne HD202 (wiem że każdy poleca raczej 201 ale ja lubię mocny bas) i grają o niebo lepiej niż Creative w podobnej samej cenie - HS Fatal1ty. Creativy grają jak słuchawki 2 klasy niżej, przytłumione z dudniącym, wymuszonym basem, 0 wysokich i średnich tonów oraz strasznie cicho. HD202 tak mi się podoba że zamiast kupić nowe już 2-gi raz robiłem recabling (często urywam przewody, żadne słuchawki nie przeżyły dłużej niż 6 mies.) Także ja w ciemno polecę zawsze Sennheiser-y. Z powodu intensywnego użytkowania(kiedyś nawet 10h dziennie teraz odkąd mam porządne głośniki tylko 2-3) przerobiłem masę słuchawek ale tylko Senki mi na prawdę przypasowały no i może SoundMagic z dokanałowych, imo dużo lepsze niż EP630, choć mniej wygodne do łóżkowego słuchania i czasem w efekcie spania w nich(duże rozmiary). Zaznaczam że wybierałem zawsze słuchawki w przedziale 80-140zł i dłużej testowałem CAL-e znajomego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...