Skocz do zawartości

Jak zainstalowac Sleeping Dogs


Recommended Posts

Witam.

Ostatnio kupilem gre Sleeping Dogs i jak chce ją zainstalowac to pół gry

instaluje normalnie a pół ściąga z internetu.

Jest jakiś sposób żeby zainstalowac całą gre z plyty?

Zalezy mi na tym bo mam internet z modemu i by mi od razu prawie caly

transfer zżarło.

Prosze o szybką pomoc.

Link to post
Share on other sites

Kupiłeś ją pod platformę Steam? Jeśli tak to może sciągać aktualizacje lub płyta jest uszkodzona i ściąga brakujące pliki. Często też bywają sytuacje, że Steam po prostu sie focha i ściaga cała grę pomimo możliwości instalacji z płyty.

Link to post
Share on other sites

Gra byla kupiona w sklepie media expert bo robilem tam zakupy i przy okazji tez Sleeping Dogs kupilem,

a patrzylem i plyta zajmuje ok. 9GB i nie ma zadnej ryski a jak sie instaluje to dochodzi do polowy i reszte sciaga ze steam.

Kupilem kiedys Left 4 Dead 2 i tez polowe instalowalo a polowe sciagalo z internetu ale wtedy byla

promocja i darmowe noce to moglem sciagac ale teraz juz nie mam jak :/

Jak takie dalej beda gry ze trzeba sciagac polowe to ludziom bedzie obojetne czy kupia i sciagna reszte plikow

czy sciagna pirata ;(

A jest moze jakis program albo crack zeby wypakowac pliki gry bezposrednio z plyty a nie zeby dościągiwac z neta?

Moze(nie jestem pewien) jak sie kupi gre i sciagnie TYLKO cracka do niej to to juz nie jest orginalna ale pirat..bo crack

ale gdzies to mam jak trzeba sciagac to rownie dobrze mozna pirata miec ;d

Link to post
Share on other sites

Spróbuj odłączyć internet na czas instalacji, chociaż chyba będziesz musiał się z tym pogodzić. Wiesz, raczej mało kto teraz ma limit danych na swoje łącze, więc z reguły każdy po prostu zaciska zęby i ściąga. Przykro mi, takie czasy. Spróbuj bez tego internetu i módl się o pozytywny efekt. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Musisz się przyzwyczajać, teraz to prawie każda gra wychodzi pod jakąś platformę. Np. Steam, Origin etc i przeważnie się coś dociąga.

Najlepsze jaja są z Battlefield 3 premium. Kupujesz pudełko a w nim masz tylko kod :]

Link to post
Share on other sites

jeżeli to gra steamowa to ona ma pliki steam i możesz ją wypakować za pomocą phoenix steam unpacker potem tylko crack i jedziesz. Jeżeli masz oryginał i używasz cracka nie łamiesz licencji bo masz oryginał , łamał byś licencję dopiero gdybyś miał pirata z neta.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...