Skocz do zawartości

Far cry 3 potrzebny save.


Recommended Posts

Witam

też potrzebuje pomocy do do save'a, kupiłem gierke ale zanim dotarła pykałem w wersje torrentową,byłem na 2 wyspie kawałek potym jak skradłem mundur i gra przyszła odinstalowałem starą zainstalowałem oryginała przerzuciłem save i du*a nie widzi ich.

Co mogę zrobić w takim wypadku?

Link to post
Share on other sites

witam potrzebuję save do misji warrior rescue service. po wpadnięciu z pustakiem do wody nie mogę się uwolnić. próbowałem setki razy na różne sposoby i nic. i nie jest to problem z tym że nie potrafię wciskać odpowiednio spacji-jakiś błąd

Link to post
Share on other sites

witam potrzebuję save do misji warrior rescue service. po wpadnięciu z pustakiem do wody nie mogę się uwolnić. próbowałem setki razy na różne sposoby i nic. i nie jest to problem z tym że nie potrafię wciskać odpowiednio spacji-jakiś błąd

 

Miałem ten sam problem, rozwiązałem go zmieniając (w czasie próby uwolnienia się) ustawienia obrazu (pole widzenia miałem ustawione na 73.15 zmieniłem na 110) oraz jakości obrazu (z optymalnej jakości zmieniłem na bardzo wysoką).

Może starczy zmienić tylko pole widzenia, musisz sprawdzić.

 

W GTA IV też miałem podobny problem z jedną misją gdzie aby wspiąć sie do śmigłowca trzeba było wciskać spacje, tam też zmiana ustawień na wyższe pomogła.

Edytowane przez czajka23
Link to post
Share on other sites

Witam mam problem z  Far Cry 3 odnośnie save'ów gdy włączam grę wyświetla mi się tylko napis nowa gra nie wiem co się stało ale prawdopodobnie save się usunęły wklejenie nowych save'ów nic nie dało jeśli wie ktoś jak rozwiązać problem byłbym bardzo wdzięczny z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...