Skocz do zawartości

Odtwarzacz Blu-Ray do 250 czy w ogóle jest sens ?


Recommended Posts

Witam.

Mam zamiar kupić do 250zł odtwarzacz przede wszystkim do muzyki z dodatkiem przyszłościowym Blu-Ray.Ale tak myślę czy jest w ogóle sens bo tak filmów nie będę na tym oglądał ma mi służyć tylko do odtwarzania muzyki ze zwykłych krążków oryginalnych CD czy nagrywanych DVD, ewentualnie też przez USB.Chciałem kupić ku lepszej jakości odtwarzanego dzwięku.Ale czy jest sens skoro posiadam starego ale dobrego Pioneer A-445 i 4 kolumny Tonsilowskie z dzwiękiem stereo i nic więcej.Obecnie mam odtwarzacz CD/DVD Thomson DTH160E bo tylko taki znalazłem gdzieś na stanie do odtwarzania muzy.Oczywiście sposób połączenia jest przez Cinch.

Proszę o mądre porady bo jest to dla mnie dość istotna decyzja.

Link to post
Share on other sites

Podstawowy model blu-ray z usb albo + karta pamięci sd odczytują sporą ilość formatów w tym pliki muzyczne takie jak flac itp,zagra to gorzej od odtwarzacza CD ale mamy wybór w przyszłości podłączenia do blu-raya zewnętrzny przetwornik cyfrowo-analogowy,który w takiej sytuacji zagra dużo lepiej od wspomnianego odtwarzacza CD w kwocie ok. 2k.Możesz pokusić się również w tej cenie 250zł o sam CD na allegro,ale do sporej części z nich nie ma dostępnych laserów więc zastanów się w co lepiej inwestować ewentualnie rozbudować o lepszą jakość.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Świetna odpowiedź naprawdę takiej oczekiwałem,konkretna i na temat :)

Zerkałem na allegro i faktycznie jak są już jakiś konkrety to około tysiączka.Także kupić taniej coś by mieć fizycznie a nie jakościowo mija się z celem.Zrezygnuję w takim razie póki co z takiego zakupu.

Link to post
Share on other sites

Cena/jakość to najtaniej ps3 kupić...

 

Czytałem inne tematy i widziałem właśnie takie wpisy chyba nawet Twoje avatar mi się kojarzy :D.Ostatecznie zostanę przy tym co mam.Ze względu na niską opłacalność "tanich" zakupów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...