Skocz do zawartości

Moje H2O


Recommended Posts

Blu raya nie mam zamiaru wyrzucać:P Grille tylko pomalowałem. One są oryginalne od Hafa a wcześniej nie było ich widać bo buda była cała czarna.

Panele boczne całe na biało,ale najpierw muszę zedrzeć starą farbę co już mnie do szału doprowadza. Roboty z tym od cholery a papieru brak

Link to post
Share on other sites

Ewentualnie użyć jakichś chemikaliów żeby farbę usunąć

 

 

Być może wywalę boczny wentyl. Dremlem tego nie chce ciąć bo zbyt prosto mi to nie wyjdzie a piły nie mam u siebie. Pewnie poczekam 2 miesiące aż wrócę do PL i wtedy zacznie się cięcie
Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną jedyne co mogę zrobić to wyciąć logo ROG. Z bokami obudowy zacznę zabawę po powrocie do kraju czyli za jakieś 6 tygodni. Wtedy też zabiorę się za piaskowanie i malowanie boków na biało

Link to post
Share on other sites

Pasuje idealnie. Nie ma żadnych szczelin. Okna od HAF 932 pasują do X'a i odwrotnie.

Zalewanko po powrocie do PL (najprawdopodobniej) tak samo jak piaskowanie boków i ponowne malowanie. Moje oryginalne boki od Hafa na chwilę obecną nie nadają się do niczego 

Link to post
Share on other sites

No ja swojej nie przerabiałem w żaden sposób. Ludzie na forach też potwierdzają,że panele można założyć do X'a i 932 bez żadnych problemów (sam googlałem kilka godzin żeby znaleźć odpowiednią ilość informacji przed zakupem). Jedyne szczeliny jakie mogą być widoczne na focie to wina górnego i przedniego plastiku. On lekko nie dociska do budy i wygląda to właśnie w ten sposób

Link to post
Share on other sites

Faktycznie tam jest ta listwa którą błędnie zidentyfikowałem jako szczelinę :) 

W każdym razie na CMstore widać jak byk że bok jest do Xa i 932. Tylko brać. Ja swój panel też od nich zamawiałem. Zero problemów. 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

No to zamawiam.



ku**a, jakbym wiedział, że to pasuje, to bym dawno zamówił alejak widziałem że ludzie wycinają wentyl w Xsie to myślałem że się nie da. To właśnie lepiej dokupić drugi a w razie gdyby przyszły czasy na Tri SLI wstawić stary z wiatrakiem :D

Link to post
Share on other sites


Mnie to boli,że nie mam tyle kasy na wodowanie GPU (już nie wspominam o dwóch GPU) bo xonar stx się marnuje okropnie. Leży w pudle bo grafa się gotuje gdy xonar jest w środku... 

 

Uuuu... To może jako chwilowe rozwiązanie wrzuć wentyl za karty? Jakoś w tym stylu:

 

http://images44.fotosik.pl/488/3292279a14fc7296.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...