Skocz do zawartości

Moje H2O


Recommended Posts

Jeśli kogoś interesuje co to za złączka ze zdjęcia. Jest to świetna, wg OCN, podróba BP a zwie się Barrow

 

 

 

Też się na ich złączki zdecydowałem, zobaczymy co to warte ;) Tak poza tym to barrow ma sporo elementów LC w dobrych cenach

Link to post
Share on other sites

Worklog zostaje zawieszony z przyczyny, która jest widoczna poniżej

 

http://abload.de/img/p1300456ufuwv.jpg

 

Dalsze prace będą kontynuowane w PL. Będzie hard tubing na złączkach barrow, dwie chłodnice i może coś jeszcze. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Od eldera za 850. Obudziłem się rano i sobie przeglądałem fora taki półprzytomny, ale jak zobaczyłem TJ07 to się obudziłem. 

Kobieta nawet się zgodziła na taki zakup  :rotfl:  więc do grudnia będzie na co czekać. Jeszcze tylko wentyle (eloop lub nowe noctuy) i będe gotowy do zakupu 480 na dół

Link to post
Share on other sites

Worklog zostaje zawieszony z przyczyny, która jest widoczna poniżej

 

dziękuję! 3 dni się głowiłem nad tą obudową i dzięki Tobie mogę zapomnieć i brać Liankę... uff można spać spokojnie. Czekam na pokaz wnętrza Twojego w 07 :)

Co do Industriala 2k to uważaj bo one są dosyć głośne (przynajmniej na moje ucho).. wolałbym alpenfohny czarne które mają wydajność podobną a są cichsze i po 50zł tylko, że w PL czarnych nigdzie już nie ma i trzeba sprowadzać agrr

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Na ebayu sporo tego. Przynajmniej pasują odcieniem do BP a akrylowe wyglądają porządnie. W niedziele założę dół a na resztę poczekam na montaż w nowej budzie


Ktoś wie gdzie można wykonać ten dolny element?

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/601694_418039911605417_728404084_n.jpg?oh=58c2e1b5c650548be52fc239806b42b5&oe=544AEB49&__gda__=1414309797_487bd8192c4f99eb6ddc80e7ce4e712f

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...