Skocz do zawartości

Moje H2O


Recommended Posts

Nic takiego się nie dzieje. Było coś podobnego gdy wywaliłem ten kawał plastiku,ale wsadziłem go ponownie i jest ok

 

Mały update. "Odrobinę" zmieniły się kolory. Niestety na mojej pleksi jest cała masa smug i rys i będę musiał się ich pozbyć jakoś.

http://img685.imageshack.us/img685/9246/sdc11904z.jpg

http://img35.imageshack.us/img35/9281/sdc11905gs.jpg

Link to post
Share on other sites

Kolor tragiczny :D

Coś ty najlepszego zrobił :D Zdrapuj to teraz paznokciem :D

Dla mnie na czarno było zdecydowanie lepiej. Gdyby ktoś dał mi obudowę w takim kolorze, wylądowałaby na allegro, lecz mam duże wątpliwości czy ktokolwiek byłby nią zainteresowany.

Edytowane przez okar19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz powtarzam,że to wygląda inaczej w normalnym świetle jak się umie robić zdj a nie tylko naciskać przycisk. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do zmiany zdania,ale kolor na żywo wygląda inaczej niż ten na zdj. Nic nie poradzę,że na zdj jest pomarańczowy. Nie podoba się wam to trudno,ale to stoi u mnie i gdyby mnie się nie podobało to już dawno wróciłby kolor czarny

 

2xup. Zaraz się zamknę w sobie i zacznę płakać bo czuję się dobity :D

 

@down. Zacznę bawić się klockami. Ile jeszcze tego narzekania na farbę? No i czemu nikt nie pisał jak było ok a teraz się zjechali i narzekają na kolor? Pytałem też w jednym poście o części do WC i nikt nie odpowiedział więc darujcie sobie bo jak widać do narzekań ludzie są a do pomocy (oprócz greqa,którego męczyłem na PW) to nie ma chętnych

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Miała być woda, wody nie będzie tymczasowo. Buda ma już inny kolor (nie czarny),ale oszczędzam wam tematu do narzekań i zdj nie będzie. Wkur...mam niesamowitego na to chłodzenie,ale na jakiś miesiąc muszę to zostawić

Link to post
Share on other sites

A pamiętacie jak u mnie było? Wszyscy narzekaliście, że to okropieństwo itp. Zdjęcia robiłem zwykłym kompaktem, do tego marnym, z lampą. Po pokazaniu zdjęć zrobionych lustrzanką, nie wierzyliście, że to ten sam kolor :D Także polecałbym autorowi poproszenie kogoś o zrobienie dobrych fotek. Taka moja opinia, pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Zastanawiałeś się nad zmianą budy? obudowy cooler chu***ter wyglądają tragicznie. Dodatkowo w tym panelu bocznym ten wentylator..

 

Zastanawiałem się nad czymś od Silverstone (początkowo Raven,ale jest całkiem sporo fajnych bud),ale muszę ogarnąć swojego hafa.

 

@kubapomocny-tak wyglądał kolor po bokach,ale już jest czarny. Prawdopodobnie ta buda pójdzie na ebay jak tylko zmienię jej kolor na czarny.

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites
Teraz super wyszło  :D Panele boczne też pomalowałeś na biało? Przydałoby się utrzymać kolorystykę w środku też biało-czarną.

Dzięki ;) Panele zostały na razie takie jakie były,ale będą białe. Muszę poczekać na papier ścierny i zrobić je porządnie. Środek zostanie czarny bo jakoś nie widzę tam miejsca dla białego koloru.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...