Skocz do zawartości

DIRT 2 UWAGA!!! OSZUŚCI


Recommended Posts

Chciałbym wam pokazać narazie jeden filmik który pokazuje jak biją rekordy świata oszuści w dirt2,nie jest to pierwsza gra jesli chodzi o ranking w sieci.Ale kupując gre orginalną na sieć i grając w rankingach chcesz w miare możliwości sprawdzić jak również pokazać umiejętności własne i cieszy fakt jeśli wszystko przebiega feer.Nie w tym przypadku jesli mamy do czynienia z oszustami w sieci,taka gra a nawet zdobywanie najlepszego czasu w sieci nie bawi a tym bardziej nie ma sensu.Nie wiem czemu producenci gier mają takie luki w swoich produkcjach i nie dopilnowują by takich oszustów pozbawić nie uczciwej zabawy.Nie po to kupujemy orginały.Turnieje w dirt2 gdzie bije sie najlepsze czasy mają swoje granice i na kilku trasach ewidentnie widać użytkowników nie uczciwej gry że oszukują między innymi jest nim MadMax3600 z Francji.Na filmiku dokladnie widać jak na starcie jego auto przemieszcza sie w błyskawicznym tempie,popatrzcie na mapke nad kokpitem,przypomne że kropka biała to moj duch moja jazda wczesniejsza w której nawet ustawienia samochodu na nic sie zdały a zauważyłem to po 3h starć z tym pajacem MadMax3600.

 

http://www.youtube.com/watch?v=RZEfEdWgHE0

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...