Skocz do zawartości

Gtx 670 vs HD7950


Recommended Posts

no już nie przesadzajmy... sam ma 7870 ale jednak ta karta ma gorsze osiągi. Inna sprawa, że 600ti, mimo ostatnich rewelacji i tak nie poleciłbym nikomu za więcej niż 1000zł.

 

ps. spojrzałem w test... linkować trzeba umieć, przecież ten "7870" to w rzeczywistości pocięty 7950 ale też na Tahiti, tylko z dopiskiem LE, limited edition.

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

ja mialem niedawno hd7950 od sapphira a teraz przesiadlem sie na referenta 670 i widac ze troche lepszy jest gtx 670,jest to moje obiektywne zdanie,chociaz nic nowego nie powiedzialem to na miejscu autora bralbym gtx670 lub hd7970,

 

Ale to, że jest lepszy od 7950 to akurat normalne bo to przecież inna półka cenowa. A w czym Ci brakowało wydajności, że Radka wymieniłeś?
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Zmienia bo może lubi :D .Ja w tym roku przez 7 miesięcy wymieniłem 3 karty graficzne,obecna jest czwartą.Jednak na referenta bym nie wymienił tej 7950.

 

Lożesz kur.... to nie lepiej od razu było wziąć 680tke? :P
Link to post
Share on other sites

no już nie przesadzajmy... sam ma 7870 ale jednak ta karta ma gorsze osiągi. Inna sprawa, że 600ti, mimo ostatnich rewelacji i tak nie poleciłbym nikomu za więcej niż 1000zł.

 

ps. spojrzałem w test... linkować trzeba umieć, przecież ten "7870" to w rzeczywistości pocięty 7950 ale też na Tahiti, tylko z dopiskiem LE, limited edition.

 

I co z tego? Jest wyraźnie szybszy od gtx660ti, skoro pocięty jest szybszy to tym bardziej cały 7950 będzie szybszy, zwlaszcza biorac pod uwagę jak się kręci.

Link to post
Share on other sites

Ja tego nie powiedziałem.

Ale to nie jest dobry biznes,inwestować w 680, gtx 670 jak najbardziej tak.

Według mnie różnice w szybkości działania gier pomiędzy nim a GTX 670 nie przekładają się na wydajność.....

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Dokładnie, najlepiej 7970,670. 680 jest nie opłacalna.

 

Chodzi mi oto, że jeśli Chudy pół roku temu kupił gtxa680 to by Go taniej wyszło niż kilka kart, które sie przez ten czas przewineły przez Jego ręce.Amen.
Link to post
Share on other sites

Tak tylko że ja na tych kartach traciłem znikome pieniądze bo po miesiącu,półtora sprzedawałem praktycznie jako nowe.Dokładałem i następna.Zaczynałem od gtx550ti ale po zagraniu w Battlefielda3 stwierdziłem że lipa,kupiłem gtx570 od gainwarda ale to to była suszara sprzedałem kupiłem hd7970 od MSI i ta była nawet niezła ale referent lecz ciszej chodził od tego gainwarda i weszły gtx670 i do tej pory ją mam chociaż nad 680 tak samo się zastanawiałem ;) Teraz poczekam na cosik nowego niezależnie czy to AMD czy NVIDIA.

Link to post
Share on other sites

leon691

 

to z tego, że piszesz bzdury, pisałeś, że hd7870 jest szybsze od 660ti i dałeś test z karta z rdzeniem Tahiti... pewnie nawet nie wiedziałeś, że to tak naprawdę pocięty 7950... także lepiej nie doradzaj ludziom.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

assasyn głownie pod nvidie robiony zobacz far cry 3 hitman itp 3d mark na nowych sterach warto zainwestowac w amd

 

nie chodzi o to , to nie jest wina drv , tylko skaszaniona gra , wystarczy troche poczytać zagranicznych forów , zresztą u nas ci którzy znają się na testach gpu , też piszą że AC III jest zrypany i trzeba czekać na patcha
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...