Skocz do zawartości

Temat do rozwiązywania konfliktów - archiwum


Recommended Posts

Że też na to nie wpadłem :banan:

Czekam, aż sid napisze co autor miał na myśli, on zawsze lepiej to wie. Ja rozumiem studia nietechniczne, ale bez przesady. 8)

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites
Te studia to pewnie socjologia, bardzo popularny kierunek ostatnio, McDonald's potrzebuje takich ludzi :)

Prawie trafiłeś. Psychologia z tego co mi wiadomo.

p.s ja bym do Mc nie przyjął takiego cwaniaka, bo zamiast stać na kasie zaraz by kierowników chciał rozstawiać :)

 

Doceniam wiedzę w zakresie komputerów itp, ale zachowanie woła o pomstę do nieba.

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites
Prawie trafiłeś. Psychologia z tego co mi wiadomo.

p.s ja bym do Mc nie przyjął takiego cwaniaka, bo zamiast stać na kasie zaraz by kierowników chciał rozstawiać :)

I im wmawiać, że są debilami bo nie dali ogórka do cheeseburgera  :banan:

Link to post
Share on other sites

Jakby nie patrzeć, przeciwnicy sida, mają większość :P A no fakt człowiek bardzo wykształcony, to można zmywać podłogi w TESCO :)

 

Nie wiem co sid chce pokazać, nie widuję go w innych działach, nie chce mi się starych postów czytać, więc nie mówić mi sprawdź posty z przed 6 miesięcy, to zobaczysz :P

Link to post
Share on other sites

Kółko wzajemnej adoracji pod banderą Osobistego Klubu Hejterów mojej osoby znów błyszczy.

 

Ale was ból du*y chwyci jak wam powiem, że zarabiam więcej od was, sztampowych nieudaczników ze szkoły średniej rzucających na prawo i lewo utartymi sloganami.

A teraz spekulujcie dalej, moje pazie!

Kipcie z zazdrości i wijcie z zawiści, bo już nic innego wam nie zostało!

 

Rzucam pogardą.

Link to post
Share on other sites

Autorze tematu uważaj na użytkownika który właśnie poleca ci "ekstra" zestaw.

 

wg mnie. ten zestaw wprowadzi tylko w błąd osoby które chciałyby skorzystać z pomocy takiego tematu. jest to marnotrawstwo pieniędzy w niektórych wypadkach, a nie daj Bóg trafi się jakiś jeleń i by kupił taki zestaw np. za 1400. Dramat murowany

 

Tak został skomentowany w dziale z tymi niby polecanymi zestawami. 

Link to post
Share on other sites

gtxxor - A powód tego postu został podany taki:

 

za 1500 z uzywek nie byle jaki kombajn mozna zlozyc  :)

 

A na niego były takie odpowiedzi:

Ale ja tutaj podaję nowe zestawy, więc co to ma do rzeczy?
Damian, w tego typu tematach nie można złożyć PC z używek. Dlaczego? Ktoś kupi daną część i co, zestaw o du**ę rozbić.

 

Więc sprawa wyjaśniona.

 

A co do ciebie to nie uda ci się mnie ud**ić, musisz się bardziej postarać ;)

Edytowane przez Jaazik
Link to post
Share on other sites

@up

Możesz zarabiać miliony, a i tak moim zdaniem dalej będziesz chamem i cwaniaczkiem, który uważa się za nie wiadomo kogo i jest pierwszy do odstrzału z tego forum ;) Rzucaj czym chcesz. Na zdrowie.

 

ortograf_mode_on

Ja rozumiem, studia techniczne, ale to podstawy 8) .

ortograf_mode_off

Poprawiłem, żebyś nie płakał, że takie karygodne błędy robię :menda:

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Człowieku siejesz na tym forum żenadę i durnotę... chociażby słynne stwierdzenie o byle jakich zasilaczach beQuiet... a tutaj się nawet nie zorientowałeś że gość sobie wybrał Tracera... który pomijając fakt że padnie po tygodniu to pociągnie za sobą połowę innego sprzętu... dodatkowo wbijasz się z tematem o polecanych zestawach gdzie na tym forum od wiek wieków zajmował się tym Sniper i zajmował UMIEJĘTNIE... bo ty piszesz BZDURY



W 'złotych myślach' chcą dla ciebie tematy zakładać bo każdy (prawie) twój post tam trafia. A ty dalej swoje.

Link to post
Share on other sites
Kółko wzajemnej adoracji pod banderą Osobistego Klubu Hejterów mojej osoby znów błyszczy.

 

Ale was ból du*y chwyci jak wam powiem, że zarabiam więcej od was, sztampowych nieudaczników ze szkoły średniej rzucających na prawo i lewo utartymi sloganami.

A teraz spekulujcie dalej, moje pazie!

Kipcie z zazdrości i wijcie z zawiści, bo już nic innego wam nie zostało!

 

Rzucam pogardą.

Muszę Ci podziękować - na prawdę poprawiłeś mi humor.

 

Ja nie wierzę, żeby człowiek z taką kulturą i takim zachowaniem osiągnął coś w życiu. Jako kto pracujesz? Psycholog? I co? Ciągle wmawiasz pacjentom jacy z nich debile bo zestawu komputerowego nie umieją złożyć?  :banan:

 

A jeśli już o kółkach wzajemnej adoracji mowa to bym to samo powiedział o ty - nowaj - mst.

 

Czekam, aż się pochwalisz gdzie pracujesz.

 

@up dobrze powiedziane.

Edytowane przez Jaazik
Link to post
Share on other sites
Człowieku siejesz na tym forum żenadę i durnotę... chociażby słynne stwierdzenie o byle jakich zasilaczach beQuiet... a tutaj się nawet nie zorientowałeś że gość sobie wybrał Tracera... który pomijając fakt że padnie po tygodniu to pociągnie za sobą połowę innego sprzętu... dodatkowo wbijasz się z tematem o polecanych zestawach gdzie na tym forum od wiek wieków zajmował się tym Sniper i zajmował UMIEJĘTNIE... bo ty piszesz BZDURY

 

W 'złotych myślach' chcą dla ciebie tematy zakładać bo każdy (prawie) twój post tam trafia. A ty dalej swoje.

A ty je zaśmiecasz postami, które mają za cel mnie skompromitować. Jasne, że się zorientowałem, że wybrał Tracera, ale o opinie o swoim zestawie nie prosił pragnę zaznaczyć. Co do polecanych zestawów to już tą sprawę wyjaśniłem. I proszę, oświeć mnie jakie dokładnie bzdury. Co do złotych myśli to piszę czasami 150 postów dziennie, czasami w którymś coś palnę, ale głównie to nowaj podaje te posty, a jego już zostawiam bez komentarza i pewnie będziesz się zaliczać ty. Jeszcze brakuje, żebyś wyzywał ludzi wprost od debili i byśmy mieli drugiego sida.

 

@Autor - pochodzi, ale wybierz jakiś dobry zestaw z podanych, bo jak gtxxor (bardzo oryginalny i poważny nick btw) twój zestaw jest beznadziejny (jak wcześniej pisałem - zła płyta do złego procesora).

Edytowane przez Jaazik
Link to post
Share on other sites

Doceniają za wiedzę, akceptują moje miliony, ale nie mogą znieść zachowania... tyyyyle zazdrości, tyyyyyyle!

Może zamiast powątpiewać w moje osiągnięcia skupicie się na swoich? Och, zapomniałem, banda nieudaczników która nie potrafi poprawnie przepisać czyjegoś nicka i tak nic nie osiągnie, więc kontynuujcie spektakl zawiści ku mej uciesze, moje kmiotki :)

 

Doceniają za wiedzę, akceptują moje miliony, ale nie mogą znieść zachowania... tyyyyle zazdrości, tyyyyyyle!

Może zamiast powątpiewać w moje osiągnięcia skupicie się na swoich? Och, zapomniałem, banda nieudaczników która nie potrafi poprawnie przepisać czyjegoś nicka i tak nic nie osiągnie, więc kontynuujcie spektakl zawiści ku mej uciesze, moje kmiotki :)

Link to post
Share on other sites

@gtxxor wzięło się od XOR, które jest określeniem bramki logicznej ale w gimnazjum o bramkach nie ma, więc tego nie odkryłeś :P A ciśnięcie komuś po ?nicku? jest żenujące jak twoje próby udawania eksperta...

 

sid akurat ma szacun za pisanie prawdy w oczy, ta oczywiście boli ale niektórzy powinni znać swoje miejsce, życie nie szuka eufemizmów - debil jest debilem i tyle...

 

a nowaj cię świetnie podsumował, zabrakło kontrargumentów to ucichłeś w jego kwestii...

 

Póki co jesteś jeden ty wypisujący kocopoły vs. 3 doświadczonych użytkowników BMK - coś musi być na rzeczy

Link to post
Share on other sites
Mam takie pytanie - jaką wiedzę? Typu "jak wyzywać ludzi od debili za byle co"?

 

Za byle co ? Chłopie, wystarczy przeczytać kilka postów, które produkujesz w ilościach przemysłowych, żeby dojść do wniosku, że albo jesteś trollem, albo półmózgiem, ze wskazaniem na to drugie. Nie jest to jedynie nasze spostrzeżenie, bo zauważa to już więcej osób i wraz z extremme dostałeś nominację na kretyna roku.

 

Problemy z czytaniem? Gdzie ja w nicku mam "s" ?

 

 

Żeby tylko z czytaniem ;)

Link to post
Share on other sites

@up za co? :o

 

Problemy z czytaniem? Gdzie ja w nicku mam "s" ?

Masz i nie płacz, daj sidowi punkcik, za to że mi w genialny, bezpośredni sposób zwrócił uwagę :menda: Dodaj również następny nowajowi, za to że zauważył że nie myślę.

 

Nie ma o czym gadać, dzięki tylko że nie wypowiadacie się w dziale z telefonami, tam chociaż jest spokój i brak cwaniactwa :jupi:

Do tej pory mnie tylko dziwi, że na forum grupy komputronik (przecież to uznana marka, prawda?) moderatorzy nie umieją uciszyć takich cwaniaków.

 

sid akurat ma szacun za pisanie prawdy w oczy, ta oczywiście boli ale niektórzy powinni znać swoje miejsce, życie nie szuka eufemizmów - debil jest debilem i tyle...

Szkoda, że tak "doświadczony" użytkownik jak Ty nie widzi kogo ta prawda najbardziej boli. Cóż, bywa.

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Ehh ty jeszcze mało wiesz o tym forum, a mnie aż się łezka w oku kręci jak pamiętam starą ekipę modów i mój kilkudziesięciostronicowy flame-war z effendim nt. SLI vs CFX... Ile tam poleciało soczystych wiązanek, z tego można książkę stworzyć.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...