Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam z góry przepraszam za następny temat gdyż jeden już miałem z zapytaniem o ten zasilacz ale zmieniły się nieco wymagania. W najbliższym czasie mam zamiar zakupić HD7950,7970.

Obecny zestaw w którym wymieniam zasilacz :

 

GPU : HD6950 Asus 2GB

CPU : I5 2500

Ram : 8 GB Ram

MOBO :Gigabyte ga-p67a-d3-b3

 

To chyba wszystkie niezbędne podzespoły które należy wymienić. Zasilacz ma też wystarczyć na wentylatory 3x 120 mm.

 

Zasilacz cena MAX : 300 zł ( oczywiście 20 zł nie zrobi mi różnicy )

 

Obecnie przyglądam się:

http://www.morele.net/zasilacz-ocz-zs-series-650w-80-plus-bronze-atx12v-v2-2-and-eps12v-ocz-zs650w-eu-413360/ ( tutaj wyczytałem że "

dobry zasilacz w dobrej cenie ale drobna uwaga 650W to jest moc MAX wszystkich wyjść, moc wyjścia +12V to tylko 552W, wiec zanim kupisz zobacz czy wystarczy, po prostu niektorzy producenci podaja MAX inni moc lini +12V.

" więc czy on mi wystarczy )

http://www.morele.net/zasilacz-ocz-stealthxstream-2-600w-80-sli-psu-120mm-ocz600sxs2-eu-266934/

 

 

Proszę o propozycje zasilaczy oraz opinie co do tych które wymieniłe powyżej oraz odpowiedź na pytanie co do OCZ ZS Series 650w.

 

Zasilacz kupuje we wtorek więc odpowiedź muszę poznać maksymalnie jutro wieczorem.

Link to post
Share on other sites

Te zasilacze co podałeś złe nie są Ale 650 ci nie potrzebne.Jaki teraz posiadasz zasilacz?

Ode mnie

XFX CORE 550

Deus 600W

OCZ ZT 550

Be Quiet Pure Power BQT L8- CM-530W

Antec HCG 520W

Edytowane przez 06radcho
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Powiem tak te co podałem to są markowe i sprawdzone zasilacze.Nie patrz czy 500 czy 600 bo zasilacz zasilaczowi nie jest równy, a twój zasilacz to jest szrot co pisze ze ma 600 a tak naprawdę hoy go wie ile on tam ma.

Jakby nie dało rady to bym ci nie polecał.

Nie martw się.

Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu.To ze mocne karty nie znaczy ze dużo żre prądu, teraz robią aby miały jak najmniejszy pobór prądu.

Obudowa także słaba i także bym wymienił na coś lepszego.

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Ostatnio kupiłem Deusa G1 600W i jestem z niego zadowolony. Cztery wtyczki PCIE dają szansę na SLI, albo Crossfire. Do tego jedyny chyba w tej cenie sprzęt z niezależną stabilizacją każdego z napięć. Cena tez nie z kosmosu. O ile nie musisz mieć odpinanych kabli, możesz się spokojnie zastanowić nad nim. Do tego nie jest aż tak bardzo głośny, przy niewielkim obciążeniu nie przeszkadza, potem też jest nienajgorzej. I ponad grubo 500W na liniach +12V.

Link to post
Share on other sites

Tak te filtry by się przydały dlatego jak na razie ciągle L50 ale czekam na propozycje.

 

Te zasilacze co podałeś złe nie są Ale 650 ci nie potrzebne.Jaki teraz posiadasz zasilacz?

Ode mnie

XFX CORE 550

Deus 600W

OCZ ZT 550

Be Quiet Pure Power BQT L8- CM-530W

Antec HCG 520W

 

a który z tych które wymieniłeś jest według ciebie najlepszy i da mi największy zapas :) ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...