Skocz do zawartości

Karta do Pentium G860 za 350zł


Recommended Posts

Witam mam takie pytanie chce kupić gtx 650

http://www.saturion....I_PCI_E_OC.html

 

I stąd moje pytanie czy jeżeli posiadam

Intel Pentium g860

4 gb ddr 3 GOOD RAM

Gigabyte H61-S2PV

 

 

Czy ta karta sie nie bedzie gryzła z resztą podzespołów?

 

Pytam się dlatego iż kiedyś kupiłem grafe i nie działała na intelu pod 775 a pod amd każdym działała .

Edytowane przez Igorrodz
poprawiłem tytuł tematu
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, to forton to po prostu bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem, a po drugie najprawdopodobniej coś na tej platformie Intela miałeś uwalone i dlatego nie hulało.

 

Nie cytujemy posta wyżej, po za tym piszesz brednie o fortronie.

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Sam jesteś bomba zegarowa, Fortron do dobre zasilacze. Wiesz, że OCZ SXS2 to też Forton? Tak samo jak seria Integra od FD, wszystkie BeQuiet Straightpower, Antec Earth Watts to też Fortron :) Więc nie pisz głupot i nie wprowadzaj innych w błąd.

 

 

Nie cytujemy posta wyżej.

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, to forton to po prostu bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem, a po drugie najprawdopodobniej coś na tej platformie Intela miałeś uwalone i dlatego nie hulało.

 

Co chcesz od Fortrona to ze można dostać go taniej nie znaczy ze jest slaby.Dobre i sprawdzone konstrukcje.

Radek- bedzie tutaj lepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, to forton to po prostu bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem, a po drugie najprawdopodobniej coś na tej platformie Intela miałeś uwalone i dlatego nie hulało.

 

Nie cytujemy posta wyżej, po za tym piszesz brednie o fortronie.

 

Za fortrona przepraszam, miałem jakieś zaćmienie chyba. Rzeczywiście, są to dobre zasilacze.
Link to post
Share on other sites

Witam założyłem ostatnio temat w sprawie gtx 650 , byłem nim zainteresowany jak i hd 7770 ale plany się trochę pozmieniały, nieplanowane wydatki i jestem zmuszony kupić coś słabszego moje konfiguracja

Intel Pentium g860

4 gb ddr 3 GOOD RAM

Gigabyte H61-S2PV

FORTRON 450 WAT

 

Jestem zainteresowany

 

tym

 

http://www.saturion....er_kupony_.html

 

vs

 

http://www.saturion...._PCI_E_GRY.html

 

Proszę o szybką odpowiedz . Dziękuje i pozdrawiam

 

//Nie mogłeś kontynuować w poprzednim temacie tylko musiałeś zakładać nowy? Łączę oba w jeden.

//Na przyszłość proszę też o stosowanie się do regulaminu -

g) Temat można założyć po uprzednim upewnieniu się, iż podobny nie funkcjonuje już na forum. Tytuł tematu powinien być sformułowany w sposób umożliwiający łatwą identyfikację jego zawartości.

//Poprawiam nazwę połączonego tematu.

//Na razie tylko słowne ostrzeżenie, następnym razem będzie warn. //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...