Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam potrzebuje pomocy. Szykuje sie zmienic telefon bo przy moim obecnym htc wildfire c***j mnie strzela jest wolny zwiesza sie nigdzie nie ma zasięgu....

potrzebuje dotykowy na androidzie, żeby miał przyzwoity dźwięk (czesto słucham muzyki z telefonu) miał dobry dostęp do internetu. wolałbym nowke.....a to moje propozycje

htc one v

lg swift l9

sony ericson arc s

. Aha i jeszcze jedna sprawa czy kupić teraz telefon na karte (na świeta) czy poczekać do wakacjii (bo mojemu tacie sie kończy umowa abonament 60 zł w play) i wtedy wybrac jakiś bo tata i tak kupuje sobie inny bo dotykowych nie lubi ?

Link to post
Share on other sites

A ja z kolei polecam ZTE V970 ma bebechy podobne do SGS2 Dual Sim, dobry wyświetlacz IPS. A do tego można go dostać za 550 zł na Aliexpress. Tylko trzeba czekać na przesyłkę 2 tygodnie, ale jak jest to problem to na allegro można od ręki za 900 znaleźć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja na twoim miejscu brał bym Xperie P.Podałeś w swoich propozycjach se xperia arc s.Też chciałem ją kupić ale postanowiłem że dołoże do xperii P która podobno ma bardzo dobrą jakoś dźwięku i good aparat.Tak samo dostanie androida 4.1.W Ace 2 bym się nie pchał na twoim miejscu.

Link to post
Share on other sites

ZTE V970 zmiata te wszystkie inne wynalazki chociażby dual-sim z obsługą Aero2 - darmowy net w całej Polsce i jednocześnie sms/rozmowy od normalnego operatora, bez zabaw z przekładaniem sim ;)

 

Poza tym świetny ekran IPS 4,3" 960x540px, procek A8 2x1GHz, 1GB RAMu, 4GB ROM, Android 4.0.4, bateria 1600mAh ;)

550-600zł z czasem oczekiwana 2-3 tygodnie albo 900zł od ręki :P

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Autor napisał że chciał by mieć dobry dźwięk a w tym zte chu.. go wie jak z tą jakością dźwięku a nie będzie mu się podobać to nikt mu tego nie kupi.Aparat tam 5mpx a tu 8,i aktualizacja do Jelly Bean.Niech on bierze tą Xperie P bo ja długo szukałem bo też miałem tyle kasy i nic lepszego nie znalazłem.A jak ma być nowy to akurat cena pasuje.

Link to post
Share on other sites

w tym zte chu.. go wie jak z tą jakością dźwięku

Mam i nie narzekam - wzmacniacz ok, bez szumów w ciszy, wystarczy pobawić się EQ w zależności od potrzeb ;)

Używam z słuchawkami Vedia SV500 :P Jutro podepnę CAL!-e i zobaczę, czy da radę :P

 

a nie będzie mu się podobać to nikt mu tego nie kupi

No jasne... pełno ludzi ściąga na własną rekę z Chin za 550zł, więc jak wystawi na allegro za 600zł to jeszcze na tym zarobi :P

 

http://allegro.pl/listing.php/search?category=165&change_view=1&closed=1&offer_type=0&order=bd&search_type=1&shippingTime=0&string=v970&view=gtext

Link to post
Share on other sites

Wiesz, ja ZTE ściągałem z Chin tylko dlatego, że za te pieniądze nie ma innego dual-sim z obsługą Aero2 i takimi parametrami :D

 

Jeżeli auto chce być uzależnionym od hotspotów Wi-Fi albo płacić 100zł za abonament z 1GB pakietem neta (szybko się kończy :P), to nie ma sprawy, Xperia ujdzie :)

Link to post
Share on other sites

Wiesz, ja ZTE ściągałem z Chin tylko dlatego, że za te pieniądze nie ma innego dual-sim z obsługą Aero2 i takimi parametrami :D Jeżeli auto chce być uzależnionym od hotspotów Wi-Fi albo płacić 100zł za abonament z 1GB pakietem neta (szybko się kończy :P), to nie ma sprawy, Xperia ujdzie :)

~800 do wszystkich + darmowe w siecie + internet 2GB, a potem obniżenie prędkości i jest nieograniczony, i za takie cudo 70-80 zł... Takie ofertty są w tej chwili, a kolego poczeka 3 miesiące to będzie miał 5GB i 1200 minut, bo ceny mają derastycznie spaść w 2 kwartale.

A co do telefonu to nie pomogę, bo sam mam dylemat między sony xperia u/htc one v i lg l9 i ace 2 :)

Link to post
Share on other sites

Ja miesięcznie płacę 2-3zł - Play Fresh :D

Kilkanaście/kilkadziesiąt SMS, kilka minut rozmów... od pogaduszek mam Skype/Google Hangout, a do mniej nowoczesnych stacjonarny za 8gr/minuta - abonament 20zł i całe 20 na gadanie, lepsze niż TePSA ;)

 

A pakiet szybko schodzi, potem jest szkoda MB żeby sobie na YT pooglądać filmiki, czy z Play Store poinstalować gry :P

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...