Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Na co czekacie w 2022?


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Ja tam czekam na polskiego Snipera 2 :D Mimo mocno średniawej jedynki. Kolejną rzeczą jest nowy Bioshock a najnaj bardziej czekam na Splinter Cell Blacklist.

 

A dlaczego na Naszą polską produkcję ? Bo trzeba wspierać Naszych... i nie skreślać tytułu. Niejednokrotnie pokazali że potrafią a gra jeszcze robiona na silniku C2 i C3 :)

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Sniper Ghost Warrior 2 wyciekł do sieci na ps3.



edit: Po zagraniu 10 minut wróżę, koniec tej serii... Ciul już w gameplay. Ta gra jest kompletnie niegrywalna ! To ma być na CryEngine ? Nie wierzę w to. Grafika, jakościowo przypomina mi Far Cry Instincts z pierwszego Xboxa. Animacja, z wyjątkiem sytuacji gdzie patrzymy w niebo albo glebę oscyluje na ps3 na poziomie 15 klatek jak nie mniej !!! Wycelowanie w łeb na padzie przy tym poziomie animacji nawet na największym zoomie graniczy z cudem. Kto ku**a takie coś wypuszcza na rynek ? Serio, wydawca, który patrzył na gameplay i puścił to w obieg ma autentycznie coś z głową, oczami, albo po prostu kompletnie się nie zna na grach i obecnych standardach.

Link to post
Share on other sites

Haha... zasadnicza rzecz... skoro wyciekło na PS3 niemalże 1,5 tygodnia przed premierą to się nie dziwię. Bo na pokazach z gier nie było mowy o jakichkolwiek zwolnieniach animacji.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

Bo na pokazach z gier nie było mowy o jakichkolwiek zwolnieniach animacji.

 

I Ty byłeś na takim pokazie, grałeś, widziałeś i mierzyłeś fps :]

 

A oni dokonają w 1,5 tygodnia CUDU :] - to już zamierzona maksymalna ironia z mojej strony oczywiście.

 

Co wyciekła ? Tak się mówi, że "wyciekła". Przecież sprzedawcy, hurtownie, dystrybutorzy, recenzenci, dostają swoje kopie, na długo przed premierą. Pirackie wersje gier na konsole, zawsze pojawiają się w sieci tydzień, dwa, przed premierą sklepową więc nie mam najmniejszej wątpliwości, że miałem do czynienia z finalną wersją produktu.

 

Patrząc na to jak była spierdolona pod tym względem jedynka, wcale mnie nie zdziwił zbytnio stan dwójki.

Link to post
Share on other sites
  • jacekgothic zmienił tytuł na [OGÓLNY] Na co czekacie w 2022?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...