Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć!

Pisałem już kiedyś podobny topik, ale w końcu nic nie kupiłem, a teraz ponownie się zastanawiam i badam rynek - może coś się zmieniło od tego czasu? Teraz jestem na kupnie i pragnę zasięgnąć Waszej opinii - nie będę tworzył nowego topiku to tu się podepnę. Mógłby ktoś poradzić?

Oto czego bym od komputerka NIE oczekiwał:

 

- mocnej grafiki - nie potrzebna mi do niczego, może być zintegrowana (chociaż fajnie by było gdyby to było coś od ATI albo Nvidii, nie jest to jednak priorytetem), chciałbym tylko żeby dało się oglądać filmy, filmiki w Internecie i dało się odpalać aplikacje flashowe

- cichej pracy - dla mnie właściwie bez znaczenia

- długiego czasu pracy na baterii - i tak zwykle pracuję na kablu

- nie musi być lekki

- może się dość mocno grzać (oczywiście bez przesady)

- dużego dysku twardego - i tak do wszystkiego czego bym mógł potrzebować mam dostęp przez Internet

- na pewno nie potrzebuję systemu operacyjnego, bo mam

 

Czego bym z kolei jednak oczekiwał:

- przede wszystkim - ma to być sprzęt na co najmniej parę lat, więc dobrze by było, żeby podzespoły miały mały współczynnik psuja :P

- dość wytrzymały - stosunkowo często zdarza mi się z nim podróżować pociągiem etc., więc fajnie by było gdyby ryzyko jakiegoś urazu fizycznego było marginalne

- dobrej sieciówki - w sensie żeby łajfaja ładnie łapało przez kilka ścian

- najlepiej 15 cali MATOWEJ matrycy

 

Co będzie dodatkowym atutem:

- jeśli uda się na nim uruchomić SC2 albo D3 (choćby na low) :P

- posiadanie gniazdka kart sd

- wejście HDMI

 

Mój budżet to maksymalnie 2000 zł.

 

Ktoś coś pomoże?

Link to post
Share on other sites

Z matową matrycą bodajże jeszcze samsung robi lapki. Ostatnio wpadł mi taki w ręce i całkiem przyjemnie się na nim pracuje.

Z tym, że tutaj już na windows 8:

http://www.x-kom.pl/p/121419-notebook-laptop-15,6-samsung-300e5c-i3-3110m-6gb-750-dvd-rw-win8-gt620.html

 

A potrzebujesz z systemem?

Link to post
Share on other sites

Siemka. Mam do sprzedania laptopa. Procek to i5 a grafika to nVidia GeForce GT540M 1GB. Posiada wyjście HDMI oraz RGB (monitor), czytnik kart pamięci, USB 2.0 x 2 i jedno USB 3.0. SC2 i D3 odpalisz co najmniej na wysokich przy ponad 33 FPS. Ekran to 15.6" HD LED CD. Stan bardzo dobry, 100 % sprawny. WiFi ma doskonały zasięg i go nei gubi. Jeśli chodzi o wytrzymałość to bez problemu mozesz z nim podróżować.

 

Posiada wgranego oryginalnego Windowsa 7. Posiada gwarancje na 1.5 roku. Cena to 1900 zł. Przesyłka wliczona w cenę.

Edytowane przez critic4l
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...