Skocz do zawartości

Zakup X-Boxa 360


Recommended Posts

Witam planuje zakup X-a a jako ze nie znam sie zabardoz na tych ruznych core premium elite to jakbyscie mi mogli wytłumaczyc :(

 

Obecnie najtańsza jest wersja Arcade

1. czy jej "bebchy" niczym sie nei ruznia od elite czy premium ?

2. czy ta roznica jest jedynie brak HDD ?

 

oraz czy wiedzie gdzie kupic konosle zeby w zestawie był "cod mw2" ? bo na nim mi najbardizej zalezy

 

 

Oraz takie pytanko czy do X-a da sie podłączyć Myszke i klawiature ?

Link to post
Share on other sites

niczym się nie różnią.

brak HDD i HDMI.

elite premium ma chyba tylko hdmi

Da się podłączyć.

 

edit:ja bym kupił w sklepie psx extreme, to jest w tzw. babka tower obok arkadii. można się też targować, a bundle-packa tworzysz na własne widzi mi się

Link to post
Share on other sites

aha a duza strata z tym HDMI ?

 

czy np jesli TV ma wejscie HDMI to moge jakas przejściówkę zastowowac ( spadek jakosci bedzie? )

 

 

Ps. napewno brak HDMI ?

Xbox 360 Arcade to kolejny zestaw Xboxa 360. Składa się z konsoli wyposażonej w port HDMI

Buntle pack ? co to

Link to post
Share on other sites

aa tam kabel to pikus ^_^

 

na tym psx extreme to juz niema wersi arcade jest tylko elite za 1k ; o

 

no i o co chodzila z tym co przedtem napsiałes) ? ;d

 

 

Edit: RTVeuroAGD maja za 666 złotych :( ale ciekawe czy to jest jakas podpucha czy zeczywiscie tak tanio maja ? jak myslicie ? moze wysprzedają stare konsole chociaż pisze ze to arcade :)

Link to post
Share on other sites

bundle pack-konsola+1-2gry+pad(y)

np bundle pack psp+little big planet, tzn konsolka+gra+jakieś pierdoły w jednym, większym opakowaniu z obrazkami PSP i gry LBP. zwykle taniej w takiej paczce.

 

fakt, ma hdmi. Oryginalne kable są drogie(100zł nawet, sic!). Dysk do xboxa jest cholernie drogi.

można podłączyć nie oryginalny, ale M$ chyba banował takie konsole, sknery!

 

edit: masz w arcade tylko zwykły kabel AV(niska jakość obrazu), i nie odpalisz gier ze starego xboxa, ale to chyba z faktu, że nie ma hdd, ale nie jestem pewien.

 

ee tam nie ma. Dzwonić można i zamówić, ja byłem osobiście, to się targowałem. Tam sprzedają redaktorzy-gracze. To są ludzie ze zrozumieniem ludzkich potrzeb :(

Link to post
Share on other sites

a no pamiętam było cos takiego bo kiedyś czytywałem ta gazetę i pamiętam :)

 

no i tak mam televizor ten stary z du*a ( kupowany 3 lata temu) wiec i tak chyba nie zaszaleje na nim :x

 

a tak warto dodać ze byłem dzis w MIXeuroAGD czy jakso tak i jak sie zapytałem czy maja X-a to mi powiedział ze oni preferują pleya i zaczoł mi truć jaka to ona nie jest wspaniała ( jak ja nienawidzę takich sprzedawców z chęcią wziąłbym stołek i .. :( )

 

ale juz wypatrzyłem w mixie za 740 bez dysku :D nie wiem jeszcze wszystko poprzliczam ;D

 

ale to chyab narazie tyle pytan najwyzej otem odswieze :]:D:D:D

Link to post
Share on other sites

tylko nie kup przypadkiem wersji bez dysku twardego, bo w niektóre gry instaluja część zawartości na dysku twardym . Poza tym mając dysk wgrywasz gre na niego i napęd w konsoli juz tak nie zasuwa. Jest dużo ciszej.

A jak nie masz tv lcd to daruj sobie kupno konsoli HD, lepiej już chyba ps2 kupić.

Kabel hdmi to tv z "pupą"? Po co, przecież on nie pracuje w full HD ani HD nawet (nie mówiąc juz o tym że nie ma złącza tego typu.

Link to post
Share on other sites

nie no ps2 to nawet mi nie proponuj bo to kompletnei odpada :) bo juz wole kupic X i kiedys tam w przyszłości lcd niz kupic teraz ps2 a kiedys tam lcd i ps2 do wymiany :(

 

noooooo z dyskiem to chyba tak zrobie ze kupie elite tam gdzie proponował mi tupolev :D

 

 

Edit a co do kabla to oczywisce ze niemam zamiaru za 100 wspierac kradzieja ^_^ i to hdmi to mi chodziło na przyszłośc bo przeciesz niemam zamiaru wiecznie na tym tv byc :x

Link to post
Share on other sites

Terrorek: Ta Arcade w Euro za 666 to nie jest ściema. Kupiłem - normalny Arcade (Jasper), więc nie ma czego się bać. I to Ci polecam: weź tę konsolkę, sprzedaj gry i kup sobie dysk do konsoli. Kabelki HDMI nie są drogie, a do długości 4-5 metrów każdy jest tak samo dobry (czyt. świetny).

Link to post
Share on other sites

oo niezły pomysł tylko to chyba niemozna w 1 lepszym sklepie Euro ( przynajmniej tak wyczytałem) a do najblizszego mam kawałek :(

no ewentualnie pod domem mam w ( jakis 2 sklep ) za 740 :D

albo jeszcze zostaje obcja psxextreme za ( troche kasy) ale odrazu z mw2

 

ale to juz przemysle jak bd miał kase (czy. w urodzinki) :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

I znowu tymi waszymi dywagacjami nad Xbox 360 i ile to on kosztuje zaczęliście budzić we mnie wątpliwość czy aby wymiana PC za rok ma sens... :P

 

Ja bym osobiście wybrał Elite - ah, ten czarny kolor i masa akcesoriów ^^

Chociaż osobiście muszę przyznać, że najlepszą wersją 360 jaką widziałem jest Xbox 360 Modern Warfare 2 Limited Edition 8-)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...