Skocz do zawartości

Błąd graficzny w Far Cry 3


Recommended Posts

Witam!

Nazwałem tak ten temat, ale nie do końca wiem czy dobrze. Chodzi mi o to, że podczas gry psuje się grafika. Ale od początku: gdy pierwszy raz uruchomiłem gierkę, to w opcjach ustawione prawie wszystko na maxa. Gra wyglądała świetnie, grało się płynnie bez większych spadków fps. Ale chciałem zobaczyć, jak gra wygląda na najniższych detalach. Wszystko na: niskie. Powracam do gry, a tam mi jakieś wyskakują cuda niewidy. Tak jakby wszystko było rozciągnięte, rozmazane, pojawiają się jakieś dziwne tekstury przede mną, moja broń to kilka kwadratów. Tylko gdy spojrzę w niebo wszystko znika. Gdy włączyłem grę ponownie, przez 5 minut było ok. Potem kolory pozmieniały się na fioletowy, zielony, niebieski ( wiecie, tak niekiedy jest ). Co dziwne, ss'a nie mogę zrobić bo nie widać tego. Wszystkie inne gry działają bez zarzutów. Co może być nie tak?

Mój sprzęt: GTX 670 i i5-3570K. Temperatury w normie ( karta około 65, procek trochę mniej, a działa na boxowym chłodzeniu ).

Link to post
Share on other sites

Musisz oddzielić od siebie ikony Minecrafta i Far Cry 3 na pulpicie, ewentualnie do tego pierwszego ściągnąć Java 64 bit. Ja jedyny błąd jak narazie który widziałem, to znikające teksturki w misji w której "w końcu odnajduje się nóż". Nie widziałem kładek pod sobą i wyglądało, jakbym płyną obok kamieni w powietrzu. Ja ino gram na medium (lapek ciągnie wysokie na odblokowanej grafice, ale chłodzenie przy ostrych akcjach nie zawsze wyrabia i automatycznie sprzęt się wyłącza. Moja walizka, to: i5 2410m, GT525M, 6 GB RAM.

 

Moim zdaniem, trzeba poczekać na nowe sterowniki NVidia lub patch do FC3.

Edytowane przez Glider
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Musisz oddzielić od siebie ikony Minecrafta i Far Cry 3 na pulpicie, ewentualnie do tego pierwszego ściągnąć Java 64 bit. Ja jedyny błąd jak narazie który widziałem, to znikające teksturki w misji w której "w końcu odnajduje się nóż". Nie widziałem kładek pod sobą i wyglądało, jakbym płyną obok kamieni w powietrzu. Ja ino gram na medium (lapek ciągnie wysokie na odblokowanej grafice, ale chłodzenie przy ostrych akcjach nie zawsze wyrabia i automatycznie sprzęt się wyłącza. Moja walizka, to: i5 2410m, GT525M, 6 GB RAM.

 

Moim zdaniem, trzeba poczekać na nowe sterowniki NVidia lub patch do FC3.

 

A ja zapytam się jak idiota. Jak do ****a ma się do siebie Minecraft i Far Cry 3 ??

 

Dla potrzebującego.

1. Przeinstaluj grę z usunięciem danych z rejestru.

2. Zainstaluj stery do grafy 310.70

Link to post
Share on other sites

A ja zapytam się jak idiota. Jak do ****a ma się do siebie Minecraft i Far Cry 3 ??

Jeżeli przeczytać opis problemu

Powracam do gry, a tam mi jakieś wyskakują cuda niewidy. Tak jakby wszystko było rozciągnięte, rozmazane, pojawiają się jakieś dziwne tekstury przede mną, moja broń to kilka kwadratów. Tylko gdy spojrzę w niebo wszystko znika.

to można żartobliwie poczuć aluzję do Minecrafta, stąd moja pół żartem, pół serio odpowiedź. Potem zresztą napisałem właściwią:

Moim zdaniem, trzeba poczekać na nowe sterowniki NVidia lub patch do FC3.

A co do różnic pomiędzy grami, to nie musisz mi o nich mówić, bo mam obie u siebie i przyznam, że FC to przyjemne pykadło z interesującą fabułą :) Edytowane przez Glider
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...