Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, po sprzedaży netbooka chcę zakupić tablet, i teraz pytanie który z 10" będzie najbardziej optymalny?? jeśli będzie warto to te 100zł mogę dołożyć. Sam zastanawiam się nad MyTab 10 - 499zł cena w biedronce 13.12, Sony Tablet S, cena ok.1050zł, Tablet Modecom 9702 - ok. 900zł, Lenovo A2109A ok. 1100zł, główne pytanie jaka będzie różnica w wydajnośći pomiędzy MyTab 10 a droższymi modelami

Link to post
Share on other sites

Sony S bodajże jest na Tegrze 2, czyli raczej się nie opłaca, MyTab 10 to dno wydajnościowe i raczej kiepska jakość, Modecom 9702 to całkiem wydajny sprzęt i jak na swój przedział cenowy niezły ekran, Lenovo to Tegra 3, ale bardzo kiepski ekran mimo znośnej rozdzielczości. Imho jak uparłbym się na 10 cali brałbym Modecoma gdyby nie to, że jakoś nie ufam jakości i wytrzymałości tego typu wynalazków. No i rozdzielczość 1024x768 na 10 calach też mnie trochę przeraża, niby pracowało się kiedyś na 15 calowym crt przy tej rozdziałce albo i niższej, ale obecnie widoczne piksele i poszarpane czcionki mnie po prostu irytują.

Link to post
Share on other sites

więc raczej zostaje mi nie przepłacanie i zakup MyTab 10 w biedronce :) na początek wystarczy, a najwyżej rok później się coś lepszego zakupi :)

 

MyTab 10, Modecom takich szajsów nie kupuj

 

modecom są oferowane w sieci plus, dokładnie model 9701, jest nawet test na benchmark.pl modelu 9702 i jednak chyba się na niego skuszę, co 2 rdzenie to nie jeden, do tego mocna bateria i te 4-5h używania wystarczy :) dodatkowo w testach pokonuje nawet ipada 3 więc wybór oczywisty dla mnie :) oby nie był tylko awaryjny

 

http://allegro.pl/nowosc-plug-10-1-16gb-2x1-6ghz-hd201-i2844001249.html znalazłem takie coś :) przeczytałem test jest to samo co modecom freetab 1002 i jest lepszy od modelu freetab 9702 :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

MyTab 10, Modecom takich szajsów nie kupuj

Jak widzę takie wypowiedzi to mnie krew zalewa...

Miałeś taba modecom w Swojej łapie? Bo chyba kurde nie. Mam freetaba 9702 ips x2 od 6 miechów i żadnych problemów nie ma więc nie gadaj człowieku głupot.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...