Skocz do zawartości

sprzedam gry ps3 tablet markowe wentyle zasilacz i chlodzenie cpu


Recommended Posts

Witam :)

 

Mam dziś na sprzedaż wyżej wymienione podzespoły. Poniżej znajdziecie dokładny opis i cenę :)

 

Zasilacz silverstone sst-st60f-p o mocy 600w. Jest to zasilacz w 100% modularny czyli można odpiąć od niego wszytkie kable łącznie z 24pin. Pełen Box i wszystkie kable i gwara ponad dwa lata w proline cena 300zl

 

Tablet kiano pro 10 dual. Specyfikacje można przeczytać na stronce kiano.pl. Tablet jest jak nowka posiada panel ips i najnowszego androida w wersji 4.1 do tego +-dwa lata gwary i pełen Box. Cena 600zl łącznie z wysyłka

 

Następne są dwa wentyle enermaxa z serii Vegas duo. Mam model 12 i 14cm oba maja pełen Box i gwarę w proline. Cena na moje to 120zl plus kW

 

Następna jest paczka gier na ps3 w której skład wchodzi sześć gier. Pierwsze trzy należą do serii platinum

 

Nfs shift

infamous

Avatar the gamę

Star Wars the clone Wars:republic heroes

Harry portier and the half Blood Prince wersja eng

Modnation racers

 

cala ta paczuszka to koszt 150zl

 

Na dokładkę idzie chłodzenie CPU prolimatech Samuel 17 ze wszystkimi akcesoriami w tym pasta i ponad dwuletnia gwara w kt. Cena 130zl

 

A teraz tak. Do wszystkiego należy doliczyć 12zl za koszty wysyłki. Do wszystkiego poza grami dodaje fakture vat. Jak ktoś zdecyduje się na kupno pakietu chłodzenie plus wentyle to zapłaci 250zl za pakiet. Allegro jest oczywiście możliwe.

 

 

 

 

Tablet oraz gry na ps3 oraz wentyle zostały sprzedane. Pozostałe rzeczy czyli Cooper oraz zasilacz są wystawione na allegro w nowych cenach

 

Cooper: http://allegro.pl/show_item.php?item=2864544755 za 120zl plus kW

 

zasilacz: http://allegro.pl/show_item.php?item=2864573979 za 250zl plus kw

 

coooler sprzedany :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...