Skocz do zawartości

Karta graficzna - 300zł


Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Poszukuje karty graficznej do 300-350zł.

 

Rozmyślam nad ATI 4870, 5770.

 

Z tym że 4870 - celuję w około 200zł, natomiast 5770 - 220-250zł.

 

 

Najlepszy wybór w tej cenie ?

 

Może inne propozycje ?

300zł to tak max, nie chce wkładać już w bude, 350zł może być wartość karty (będę szukał "okazji").

 

Karta oczywiście używana.

 

PC:

Phenom II 965BE

Asus M4A79XTD Evo

Corsair XMS 1600MHz 4x2GB

Samsung 830

Corsair TX650 +

 

Piszę na szybko, więc jeśli o czymś zapomniałem odpowiem w następnym poście.

 

Karta do ogólnego użytkowania, kieruje się cena-wydajnośc.

 

Poprzednia karta w budzie 8800GTS.

 

Pozdrawiam.

 

 

Link to post
Share on other sites

Jakbyś chciał coś więcej pograć i w nowei gry to jest taka karta jak HD 5850. Ceny kup teraz są wyższe, ale może udało się wygimnastykować za 350 zł czy czekać na okazję (wczoraj widziałem jak za tyle ta karta poszła). Trochę tych licytacji jest.

No a jak nie chcesz dopłacać czy czatować na okazję to ten 5770 będzie dobry.

Link to post
Share on other sites

za 300 możesz kupić gtx-a 275, po OC to to samo co gtx 460 tylko bez dx11, jakbyś miał troche więcej pieniążków , to poluj na gtx 460 używkę , albo hd 7750 nówkę (wydajność trochę lepsza niż hd4870 a dużo chłodniej , ciszej i pądu z 1/3 zeżre)

Link to post
Share on other sites

Witam.

Nie chce pakowac w bude juz.

Mysle nad 5770 wersja 1GB najprawdopodobniej od PowerColor albo HIS.

 

Myslalem nad GTX ale nie chce znow tyle dokladac.

Ciezko bedzie cos wyrwac za grosze.

 

5770 najlepszy wybor w tej cenie?

 

Monitor FHD.

 

Przepraszam za nielad lecz pisze z telefonu.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Myslalem na poczatku nad 5770, lecz stara tehnologia, spory pobor.

5770 widzialem za 200/220 jak sie poszuka i w tej cenie chyba nic lepszego sie nie dostanie.

Co do 4870 w podobnych granicach cenowych sie miesci ale czy warto? Chyba jak wybierac to wtedy 57.

 

 

 

Przepraszam za brak polskich znakow - na szybko.

Technologia*

Link to post
Share on other sites

to teraz coś ode mnie odnośnie ciszy i temp - power color rządzi moim zdaniem , miałem i his-a i gigabyte (zabawa w crossfire swojego czasu z 5770, pózniej dorwałem wspomnianego power colora i asusa - asus jeżeli chodzi o hd5770 definitywnie odradzam - głośny i nie obniżał taktów w idle jak należy

Link to post
Share on other sites

HIS-a z tych czterech co miałem uplasowałbym na 2igiej pozycji exuequo z Gigabyte, cięzko było mi odróżnić który jest bardziej cichy - ale... HIS-a miałem referanta, jak będziesz miał jakąś z innym chłodzeniem do wzięcia, może być bardziej cichy

Link to post
Share on other sites

Witam po krótkiej przerwie.

 

Poszukuje 5770 w dobrej cenie i ciężko coś znaleźć (szukam HIS'a z niebieskim wentylem, Gigabyte w wersji OC, bądź Vapora) jednak te wersje ciężko znaleźć w dobrej cenie.

 

Już mi przeszedł inny pomysł, jednak nie wiem czy ma to sens - szkoda kasy na tą bude.

 

 

Myślałem już nad 6850/6870 - jednak 6870 raczej odpanie tego się nie znajdzie w liczmy tak za 350.

 

Mogę mieć 5770 w wersji Gigabyte Over Clock - jednak 300zł i tu myślę czy lepiej czekać i kupić HIS'a z niebieskim za 220-250.

 

Wersja OC kusi, jednak nie wiem czy warte to tej ceny(jak wspominałem szukam czegoś w dobrej cenie).

 

Jeszcze rozmyslam nad 7770 - tutaj nowy.

Warta ta karta zakupu? Do 500zl nowa.

 

Najlepiej jakby znalezc jakas z dodatkiem Far Cry 3(i sprzedac klucz) + sprzet na fakture 23%.

Liczac takiego Radka to gdzies 350zl wyjdzie.

 

 

5770- wersja Super Overclock 300zl, badz szukac jakiegos HISa (wersja z niebieskim wentylem) gdzies za 220-260.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...