Skocz do zawartości

Klawiatura podświetlana ~150zł tylko do pisania.


Recommended Posts

Gość effendi360

Panowie ! W długie zimowe wieczory, okazało się, że przydałaby mi się podświetlana klawiaturka.

Mój ostatni zakup to jakiś model modecoma, który DWA razy wymieniano mi i za każdym razem okazał się on wadliwy, tak więc Modecomom mówimy NIE !

Generalnie klawiatura TYLKO do pisania.

 

Warunki, które musi spełniać:

 

- podświetlenie, o kolorze dowolnym nie rażące w oczy swoim natężeniem

- matowe pokrycie klawiszy

- przycisk ściszania/pogłaśniania dźwięku

- CICHA praca klawiszy

- niski skok, bo taką mam i do takiej jestem przyzwyczajony

- prostota i minimalizm, żadnych udziwnień

 

Na obecną chwilę wpadł mi w oko ten model A4Tech.

 

Ma ją ktoś ? Mógłby się podzielić wrażeniami ? Ogólnie podoba mi się, poza tym podświetlonym paskiem dookoła :/ Nie chcę takich udziwnień... Czekam na propozycje.

Link to post
Share on other sites

Sam mam to badziewie. X4 ma długą spację co będzie ci skutkowało zamiast naciskania "alt" by zrobić polski znak będzie ci spacja robiła przerwę. Jak do pisania kup Illuminated - wygląda i ponoć jest dobra do pisania.

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

Mam podobnego A4Techa, model 600. Naprawdę przyjazna klawiaturka. Pisze się na niej całkiem wygodnie. Skok nie jest duży. Nie ma podświetlanej ramki dookoła - bardzo możliwe, że tylko tak Ci się wydaje (jak chcesz zrobię zdjęcia). Podświetlenie jest przyjazne dla oczu i w żaden sposób nie razi. Myślę, że klawiatura, którą tu zaproponowałeś będzie zbliżona parametrami i wykonaniem do mojej.

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

a macie jakąś klawiaturę do polecenia z czerwonym podświetleniem :D aby mi ładnie się komponowała z podświetleniem kompa i myszy :D

 

Sidewidnera X4 ale nie wiem jak z pisaniem, ale na mojej X6 to meksyk, pisanie na gaminogwej klawie troche uciazliwe. Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

x6 jest w ogóle beznadziejne bo ma podświetlenie dookoła klawiszy i wali po gałach. No ja dalej się waham X4 czy ten a4tech800...

 

Wiesz co,podświetlenie ma dookoła ale razić nie razi,ale komfort pracy przy niej już nie jest tak wspaniała, pizgać w klawisze jak .....Do grania tak ale do pisania nie polecam. Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Jeśli mam być szczery,mnie akurat nie przeszkadza to czy jest głośna czy nie. Nie zwracam na to zbytnio uwagi, z racji tego że grając mam na głowie słuchawki, a surfując po necie przeważnie słucham muzy, wiec jako tako problemu z tym nie mam. Dodatkowo od dłuższego czasu mam dość głośną klawiaturę Microsoftu i jak by nie było już się przyzwyczaiłem do klikania.

 

W każdym bądź razie dzięki za informacje ;]

 

Jak dla mnie klawiaturka bardzo przyjazna dla oka i dla dłoni,pisze mi się znacznie wygodniej niż na starej klawiaturze Microsoftu , podświetlenie nie wali chamsko po oczach (zobaczymy jak będzie w nocy).

Co do głośności klawiszy muszę przyznać że jest cicha (jak dla mnie), solidna konstrukcja, nic nie trzeszczy.Jestem zadowolony z zakupu i mogę śmiało polecić.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość effendi360

Powiem tak. Kupiłem tego sidewindera x4. Poza tą cholerną spacją klawiatura jest po prostu wykurwista. W miarę cicha, klawisze chodzą miękko. Ta błyszcząca powierzchnia wcale nie zostawia tak odcisków ! Najlepsze na koniec, podświetlenie - MIAZGA. Klawisze widać bardzo wyraźnie a jednocześnie nawet przy maksymalnym natężeniu, jako odwrócę od niej wzrok i spojrzę na monitor to praktycznie w ogóle tego podświetlenia nie widać ! CZAD.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...