Skocz do zawartości

Zestaw za 3000-4000 zł do gier


Recommended Posts

Witam chciałbym sobie złożyć nowy komputer bo stary wysiadł,mam do dyspozycji ok 4000 zł posiadam obudowę,dysk HDD i napęd.Potrzebuję tylko budę posiadam wszystkie peryferia(monitor 1680x1050 w przyszłości będzie większy,szczura,klawiaturę itp).Będę (pierwszy raz w życiu)podkręcał i tutaj bym prosił o jakieś sugestie co do oc. Złożyłem zestaw na morelach na podstawie innych tematów.http://www.morele.net/inventory/info/9mAbwx/

Czy to będzie ze sobą współgrało czy coś trzeba zmienić??? tutaj oddaje głoś wam ekspertom

 

Dzięki z góry

Link to post
Share on other sites

Coś takiego jak dysk SSD Cię interesuje? Jeżeli nie wiesz co to jest: Bardzo szybki dysk o małej pojemności i dużej cenie (używa się go głównie do systemu i jakiś ważnych dla Ciebie programów).

Edytowane przez Drzewo97
Link to post
Share on other sites

Nie wydaje mi się, żeby na 120gb przechowywać wszystkie dane. Nie jest to dużo, a cenę swoją ma. Jak ja bym dla siebie składał komputer i miałbym ograniczony budżet, to bym go nie brał, nie dopłacałbym 400zł za trochę szybszy start systemu, dlatego spytałem się Marcina co on o tym uważa ;P

Link to post
Share on other sites

Od siebie bym proponował coś takiego (ceny esc.pl):

Procesor:

Intel Core i5-2500K /3.3GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

830 zł

Chłodzenie:

Thermalright HR-02 Macho Black-White

179 zł

Płyta główna:

AsRock Z77 Pro3 /intel Z77, LGA 1155/

359 zł

 

Pamięć RAM:

GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

79 zł

 

Druga pamięć RAM:

GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

79 zł

 

Dysk twardy:

Seagate 1 TB 7200rpm 32MB cache SATA600 Barracuda

269 zł

 

Drugi dysk twardy:

Corsair SSD Force Series3 120GB (550/510MB/s)

399 zł

 

Karta graficzna:

Asus Radeon HD7970 DirectCU II 3GB DDR5 384bit (925/5500)

1749 zł

 

Obudowa:

SilentiumPC Brutus 430 Pure Black USB 3.0 (bez zasilacza)

169 zł

Zasilacz:

XFX Core 650W 135mm 80+ SLI PSU 320zł

 

 

Razem 4400

 

 

Zestaw starczy na parę lat, płyta z Crossfire, więc bez problemu później możesz dokupić drugą kartę graficzną, co podniesie wydajność w grach tak ~70%-80%.

Edytowane przez Drzewo97
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...