Skocz do zawartości

Który zasilacz Chieftec czy Tagan


Recommended Posts

witam, zastanawiam się nad zakupem któregoś tych zasilaczy proszę o pomoc.. chyba że oba odpadają bo są np. z przed 8lat? pozdrawiam proszę o odp.

 

 

Chieftec 850W CFT-850G-DF

 

http://allegro.pl/chieftec-850w-cft-850g-df-gwarancja-i2834308084.html

 

 

Tagan 880W TG880-U33 II

 

http://allegro.pl/tagan-880w-tg880-u33-ii-gwarancja-i2828318158.html

Link to post
Share on other sites

no własnie . znalazłem to, bo wydawała mi się okazja.. ze do 200zl taki zasilacz.. i wydawało mi sie ze jest ok ale... bo 350-600zl wydać to żadna sztuka.. pytałem bardzie wlasnie o to czy to jest jakaś okazja...

 

widze ze te zasilacze tj. Tagan i chieftec swego czasu też kosztowalay ok 500-600zl, dlatego jak dla mnie 189zl jest cena ok.. nie znalazlem z w/w zasilaczy cos podobnego w cenie...

Link to post
Share on other sites

ale rzecz w tym ze zasilacze jesli chodzi o modele sa ok,bo i tagan i chieftec to dobre firmy,ale chodzi o te na tej aukcji,nie znasz przeszlosci tych zasilaczy,moga to byc naprawiane i wprowadzone znowu do sprzedazy itp, oczywiscie nie mowie ze sie rozleca po tygodniu bo sam mialem kiedy tagana 700w kupionego za 30zl i chodzil bardzo dlugo az dopoki go nie sprzedalem.kupienie na tej aukcji to jest troche ryzyko ale za taka cene to moze i warto.jest niby 3 msc gwarancji.

 

poczukaj moze zasialcza aerocool e80 ,jest dosyc tani nawet nowy.

Edytowane przez viscaelbarca
Link to post
Share on other sites

rozmawialem z jedna osoba ktora zakupila ten zasilacz na tej aukcji... pisala mi ze mocno go sprawdzala przez jakis czas i wrzystko super i ze poleca .... ale faktycznie pozostaje tylko moje ryzyko czy przetrwa dluzej niz 3 misiace... dzieki za odp.

Link to post
Share on other sites

XFX Core PRO 750W P1-750S-NLB9 80+ Bronze

Bardzo dobry zasilacz w cenie 350zł

 

Seasonic SS-760KM X-760 X-Series 760W 80+ Gold

to już wyższa półka cena za niego to ponad 700zł!

 

Moim zdaniem lepiej kup XFX 750 za 350zł chcesz ryzykować uszkodzenie swoich podzespołów?

 

Koledzy mają racje nie znasz przeszłości tych zasilaczy a dołożenie 150zł do gwarancji i nowego sprzętu wydaje się być o wiele lepszym rozwiązaniem

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...