Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam jak w temacie mam problem wczesniej bylo normalnie jak startuje komp naciskam tam klawisz zeby wejsc w bios jest ok wszystko pokazuje normalnie moge wejsc wszedzie w kazda zakladke a gdy odpalam program na pulpicie CLICKBIOSII to dziwne znaki nie pokazuje wszystkiego nie moge wchodzic zakladki i Czarne okienka sa zawsze bylo tam pokazane rozne rzeczy Plyta glowna MSI Z77A-GD65 o to ss

 

http://imageshack.us...tywaniegdt.png/

 

http://imageshack.us...ytywanie1h.png/

 

http://imageshack.us...ytywanie2m.png/

 

http://imageshack.us...ytywanie3k.png/

 

Prosze o Pomoc

Link to post
Share on other sites

Pobrałeś najnowszą wersję CBII i dla odpowiedniego systemu?

Ogólnie to jest problem z tymi narzędziami od MSI. Teraz już ich nie pobieram ale wcześniejsze wersje niektórych programów działały naprawdę różnie albo nie działały wcale :P

Spróbuj przeinstalować ten program i wyczyść rejesrty CCleanerem

Edytowane przez CrisMasteR
Link to post
Share on other sites

Pobrałeś najnowszą wersję CBII i dla odpowiedniego systemu?

Ogólnie to jest problem z tymi narzędziami od MSI. Teraz już ich nie pobieram ale wcześniejsze wersje niektórych programów działały naprawdę różnie albo nie działały wcale :P

Spróbuj przeinstalować ten program i wyczyść rejesrty CCleanerem

 

Pobralem najnowsza wersje wyczyscilem tym programem rejestr itp i nadal to samo fakt czasem jest tak ze samo od siebie przestaje cos dzialac widac ze nie jest dopracowane nie wiem co zrobic by bylo normalnie jak wczesniej

Link to post
Share on other sites

A jaki masz system?? Spróbuj pobrać dla innego systemu. I zobacz co będzie. Jak to zawiedzie to można jeszcze poszukać starszej wersji CBII. Jak to zawiedzie to brak mi już pomysłów :P Tak jak pisałem wyżej te programy są niedopracowane. U mnie działa poprawnie ich tylko garstka. Reszta albo nie działa, albo dzieją się z nimi dziwne rzeczy.

Także nie przejmuj się tym :)

 

P.S Sprawdź jak działa Control Center, bo ostatnio były z nią problemy chyba, że teraz w nowej wersji poprawili działanie tegoż programu. I Lucid Virtu :)

Edytowane przez CrisMasteR
Link to post
Share on other sites

A jaki masz system?? Spróbuj pobrać dla innego systemu. I zobacz co będzie. Jak to zawiedzie to można jeszcze poszukać starszej wersji CBII. Jak to zawiedzie to brak mi już pomysłów :P Tak jak pisałem wyżej te programy są niedopracowane. U mnie działa poprawnie ich tylko garstka. Reszta albo nie działa, albo dzieją się z nimi dziwne rzeczy.

Także nie przejmuj się tym :)

 

P.S Sprawdź jak działa Control Center, bo ostatnio były z nią problemy chyba, że teraz w nowej wersji poprawili działanie tegoż programu. I Lucid Virtu :)

 

Control Center Dziala prawidlowo wszystko ok jest System mam Windows 7 Profesional 64 bit i sciagalem pod ten system wiec chyba bedzie lepiej poczekac na aktualizacje nowego CBII Wsumie nie instalowalem starszej wersji nie wiem za bardzo gdzie szukac bo na stronie MSI nie ma

Link to post
Share on other sites

Spróbuj zainstalować z CBII z płyty ze sterownikami. jak to nie pomoże to zostaje Ci jedynie czekać aż wydadzą jakąś aktualizację/poprawkę bądź kolejną wersję tego programu. :)

Z resztą uruchomię zaraz kompa i sprawdzę czy u mnie też występuje taki problem jak u Ciebie i napisze o rezultacie :)

 

EDIT:

Control Center działa prawidłowo - widać poprawili działanie tego programu w tej ostatniej aktualizacji

 

W Click Bios II mam taką samą sytuację jak u Ciebie tzn. czarne okienka i dziwne znaki

 

Czyli jak widać jest to problem z programem.

Edytowane przez CrisMasteR
Link to post
Share on other sites

Spróbuj zainstalować z CBII z płyty ze sterownikami. jak to nie pomoże to zostaje Ci jedynie czekać aż wydadzą jakąś aktualizację/poprawkę bądź kolejną wersję tego programu. :)

Z resztą uruchomię zaraz kompa i sprawdzę czy u mnie też występuje taki problem jak u Ciebie i napisze o rezultacie :)

 

EDIT:

Control Center działa prawidłowo - widać poprawili działanie tego programu w tej ostatniej aktualizacji

 

W Click Bios II mam taką samą sytuację jak u Ciebie tzn. czarne okienka i dziwne znaki

 

Czyli jak widać jest to problem z programem.

 

No tak Control Center naprawili i mam nadzieje ze tez naprawia CBII za jakis czas to widze ze nie tylko u mnie ten problem teraz mam pewnosc w 100% ze to nie wina plyty glownej ze wszystko jest w porzadku Zainstalowanie z Plyty nic nie pomoglo tez sie zastanawiam ze starsza wersja moze nie dzialac dlatego ze instalowalem nowa wersje Biosu i program zle pokazuje moze byc dlatego ze nie wydali nowej wersji programu

Edytowane przez Maniek87
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...