Skocz do zawartości

Ulepszamy Sprzęt Benchmarkowców z firmą be quiet!


Recommended Posts

Ciekawe teraz jak będzie z tym konkursem Corsair zasilacz modularny by mi się przydał mam w swoim zbyt dużo kabli których nie używam a ledwo co zamyka mi się panel boczny, słuchawki też by się przydały na razie w moich działa 1 słuchawka i mikrofon wcale :D
Obudowa idealna do moda, zaopiekowałbym się nią z pewnością :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie! Od razu chciałem przeprosić za ten odkop. Tak, to ja zostałem laureatem konkursu USB z firmą be quiet! Piszę to tutaj, ponieważ dopiero (jak chyba z resztą większość ludzi) zauważyłem wyniki tego konkursu oraz artykułu z nim związanego. Pod tym linkiem (http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/ulepszamy-sprzet-benchmarkowcow-z-firma-be-quiet/strona/19466.html) nie chciałem pisać, bo chyba nikt by tego nie zauważył. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie konkursu to proszę piszcie. Pozwolę sobie skopiować z linku, który podałem wcześniej pytania kolegi Lightning i na nie odpowiedzieć. 

 

Zamieszczony przez kolegę komentarz:

No cóż, po raz kolejny zamierzam pomęczyć zwycięzcę i przeprowadzić wywiad :)

1. Powiedz nam coś o sobie.
2. Jak to jest wygrać USB? Miałeś jakieś przeczucie gdy btałeś udział w tym konkursie?
3. Co byś zmienił na benchamrku?
4. Jak długo odwiedzasz benchmark i co Ci sie tu najbardziej podoba?
5. Dlaczego sprzedajesz swoje wygrane części? Nie podobają Ci się?

 

Więc..

1. Zwykły, prosty chłopak interesujący się hardware'm, modding'iem i tego typu rzeczami :)

2. Jak to jest wygrać USB? Zaje****** :) Szczerze to kompletnie zapomniałem o tym, że wziąłem udział w tym konkursie. Pewnego razu po prostu wróciłem do domu, zjadłem obiad - "dzień jak co dzień" - jak to mówią. Później sprawdzam pocztę e-mail, a tam: Gratulujemy, zostałeś wytypowany jako zwycięzca konkursu USB z firmą be quiet! - Nie mogłem po prostu w to uwierzyć :)

3. Możliwość edytowania komentarzy i dział miniRecenzje (po prostu, aby sprzęt recenzowali kumaci w danym temacie ludzie).

4. benchmark odwiedzam od jakichś 10 miesięcy o ile mnie pamięć nie myli. Co mi się tu najbardziej podoba? Dział miniRecenzje, mimo to, że niektóre recki w nim mogłyby być lepsze..

5. Gdzie ja takie coś napisałem?? Doszukać się teraz nie mogę :) Szczerze powiedziawszy to planowałem sprzedać części, dołożyć trochę grosza i zakupić jakiś komputer w okolicach 2500zł. Obecnie posiadam całkiem fajną maszynkę wraz z tymi podzespołami - pomyślałem, że w jakiś sposób zapisałem się na kartach historii tego portalu i postanowiłem, że nie sprzedam tych podzespołów.

 

To by było na razie na tyle :) Jeżeli ma ktoś jeszcze jakieś pytania to piszcie. Jeszcze raz przepraszam za to, że dopiero daje oznaki życia.. Naprawdę.. o wynikach i artykule dowiedziałem się dziś :)

 

Pozdro!

Edytowane przez kitin
Link to post
Share on other sites

Twoje emocje nie mają szans równać się z moimi %-)

 

Bo na pewno nie czekałeś miesiąc na przesyłkę, codziennie przed blokiem na ławce nie wypatrywałeś kuriera, bo Cię redakcja nie robiła w balona że paczka już wysłana :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...