Skocz do zawartości

Ulepszamy Sprzęt Benchmarkowców z firmą be quiet!


Recommended Posts

Zasady akcji USB ulegają zmianie - od tej edycji wygranym może być każdy, kto poprawnie odpowie na pytania konkursowe. Poszerza to krąg użytkowników którzy mogą wziąć udział w akcji, oraz oczywiście potencjalnych wygranych.

Czyli USB zmienia się kolejny ustawiony konkurs w którym wygrywają konta-duchy z 0 postami i 3ma komentarzami na krzyż...

A wyników poprzedniej edycji dalej nie ma... Po raz kolejny pokazuje to ignorancję redakcji . Liczy się tylko liczba wyświetleń, liczba biorących udział w konkursie, zysk z reklam zasłaniających pół portalu.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Czyli USB zmienia się kolejny ustawiony konkurs w którym wygrywają konta-duchy z 0 postami i 3ma komentarzami na krzyż...

A wyników poprzedniej edycji dalej nie ma... Po raz kolejny pokazuje to arogancję, ignorancję i gdzie tak naprawdę redakcja ma użytkowników. Liczy się tylko liczba wyświetleń, liczba biorących udział w konkursie, zysk z reklam zasłaniających pół portalu.

 

Trzeba przyznać ze nie od dziś tak to wygląda... Można zrobić proste zestawienie zwycięsców konkursów i rzeczywiście dochodzimy do wniosku ze wygrywają konta które nigdzie się nie udzielają..

 

Z drugiej strony jeśli ktoś czyta i przegląda regularnie forum to wie ze konkurs dla aktywnych ograniczałby się max do 200-300 użytkowników.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli w takiej formie konkurs różni się tym, że będziemy mieli newsa z fotkami sprzed i po modernizacji... cała idea artykułu "jak ulepszyć komputer za X zł" poszłą się jeebać :P

 

Zero relacji z przebiegu modernizacji, zero informacji o przyroście wydajności - chociaż w przypadku bQ nie miało by to sensu ;) Więc mam nadzieję, że następna edycja wróci do poprzedniej formy i nie będzie tylko modyfikacja zasilacz/wentylator/chłodzenie, ale HW :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

może zwycięzca poprzedniej edycji okazał się geniuszem zła, który nie pozwolił wydać swojego kompa na modernizację, bo ma tam dane kont z PSN, bo na xbox live by się nie dostał, bo ja płacę za to i jestem bezpieczny.

 

ps3 jest spoko, ale jednak wolę xboxa.

 

NA TEMAT

wziąłem udział, kolejny raz w nadziei na wygraną :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

OK

Można powiedzieć ze konkurs został oficjalnie zakończony i do wybrańca został wysłany mail. Ciekawe kto tym razem wygra

 

P.S.

konkurs skończył się 14.XII.2012 + max 7 dni na poinformowanie wybrańca + 30 dni roboczych na ogłoszenie wyniku. Obstawiam ze na oficjalne info poczekamy do lutego

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Właśnie regulamin został złamany bo o ile dobrze policzyłem to dzisiaj (piątek 08.II.2013) był ostatnim dniem kiedy można było ogłosić oficjalnie wyniki.

 

P.S.

Ciekawe jakie to uczucie samemu napisać regulamin i go złamać, oczywiście zabraniając innym jego łamania

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

juz ktos wygrał, gostek odezwał się do mnie w komentah pod jednym z artów o Crysis 3 :P pytał jak ma zapakowac kompa zeby bylo OK w transporcie :P

 

swoja droga ciekawa aukcja, jeszcze nie ma wynikow a sprzet juz jest na sprzdaz, o ile to wlasnie te graty :P

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Raczej nie ten sprzęt bo się miasta nie zgadzają 8-)

 

PS.

pytał jak ma zapakowac kompa zeby bylo OK w transporcie

 

To nie ta edycja bo:

 

 

  • redakcja wysyła wygranemu podzespoły do ulepszenia
  • zwycięzca montuje podzespoły w swoim komputerze, wysyła nam zdjęcia ulepszonego sprzętu i krótko opisuje swoje wrażenia
  • redakcja publikuje na wortalu artykuł z tego wydarzenia
Link to post
Share on other sites

Tak chyba już ktoś zgarnął ten nagrody z USB z firmą Be quiet!
Ktoś wygrał i sprzedaje a mi by się taki zasilacz i chłodzenie przydało do komputera ale to szczegół, zazwyczaj ktoś taki wygrywa.
Brak mi słów ale cóż to jest Polska tu wszystko może się zdarzyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...